HoloLens-Exagerated-Field-of-View

پیرامون مایکروسافت هالولنز چه می توان گفت؟ محصولی که فکر ها، زحمات و زمان بسیاری در پشت طراحی و ساخت آن نهفته است. مایکروسافت برای ساخت هالولنز از متخصص ها و طراحان بسیاری کمک گرفته است، این محصول به بهترین شکل طراحی شده است، سخت افزار این محصول به صورت کاملاً اختصاصی طراحی و ساخته شده است و عملکردی فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

این محصول تنها برای سرگرمی طراحی و ساخته نشده است و کاربرد های تخصصی بسیاری از جمله در زمینه های آموزش، پزشکی، معماری و ساخت و ساز و بسیاری زمینه های دیگر دارد. مایکروسافت هالولنز که برای کار کردن نیاز به هیچ دستگاه دیگری نیست، هالوگرام ها را وارد دنیای شما می کند و تجربه ای خارق العاده را در اختیار شما قرار می دهد که با هیچ دستگاه دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید.

چند ماه از آغاز عرضه نسخه توسعه دهندگان مایکروسافت هالولنز می گذرد و تا به امروز توسعه دهندگان بسیاری این دستگاه واقعیت ترکیب شده را تجربه کرده اند و ساخت برنامه هایی برای این کامپیوتر هالوگرافیکی را آغاز کرده اند. به تازگی برنامه ای تحت عنوان هالوآناتومی برای هالولنز منتشر شده است که در زمینه آموزش مفاهیم آناتومی به دانشجویان پزشکی بسیار مفید و کاربردی است.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

یکی از کاربرد های تخصصی هالولنز، استفاده از آن در زمینه ی پزشکی و به خصوص آناتومی است. آناتومی یکی از زمینه های پزشکی است که برای دریافت مفاهیم مربوط به آن، علاوه بر خواندن مطالب مربوط به آن، نیاز به بررسی تصاویر و ابزار های کمک آموزشی بسیاری را دارد تا به خوبی بتوان مفاهیم آن را دریافت کرد. با استفاده از هالولنز می توان به بررسی تمام قسمت های بدن انسان پرداخت و تمامی این ابزار های کمک آموزشی را کنار گذاشت. حال کلینیک کلیولند با همکاری دانشگاه کیس وسترن برنامه هالوآناتومی را برای هالولنز منتشر کرده اند که از آن برای تدریس هر چه ساده تر مفاهیم آناتومی استفاده می شود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 46 مگابایت
  • قیمت : رایگان
  • منتشر کننده : Case Western Reserve University
منبع : وینفون
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
morteza_mgss
پاسخ دهید سه شنبه 17 خرداد 1395

چرا برنامه های مرتبت با اینستاگرام مثل unfollowsry و.. دیگه کار نمیکنن؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,