با وجود این‌ که چندین سال (اگر بخواهیم دقیق بگوییم، اولین تریلر این بازی در سال 2014 به نمایش درآمد) از اولین رونمایی عنوان موردانتظار Cyberpunk 2077 9 می‌گذرد، متاسفانه هنوز از تاریخ انتشار این عنوان چیزی نمی‌دانیم و CD Projekt RED، استودیوی توسعه دهنده بازی از دادن تاریخ انتشار دقیق، احتمالا برای جلوگیری از نوع تاخیرهای عمومی که در Witcher 3: Wild Hunt رخ داده بود، امتناع می‌کند. با این حال، با توجه به فهرستی کاری که اخیرا آن‌ها ارائه کرده‌اند، به نظر می‌رسد که آن‌ها ممکن است به زودی برای عرضه این بازی آماده شوند. با جزئیات خبر همراه وینفون باشید.

همان‌طور که اشاره شده، استودیوی سی‌دی پراجکت رِد به تازگی یک لیست کاری جدید برای به اسختدام درآوردن یک «مدیر انتشار» منتشر کرده است تا «از [آن‌ها] در پروژه های فعلی و آینده خود و هم‌چنین در هماهنگی همه انتشارات جهانی محصول حمایت کند». مسولیت این شغل شامل هماهنگ کردن عرضه جهانی (محصول)، ارسال گواهی‌ها برای تولید کنندگان کنسول، هماهنگی و هم‌کاری با چندین تیم داخلی و خارجی برای انتشار، و موارد دیگر است.

از قرار معلوم، توسعه دهندگان در سی‌دی پراجکت رِد آماده شده‌اند تا بازی سایبرپانک 2077 را به زودی عرضه کنند. آیا واقعا در سال میلادی جاری شاهد انتشار این بازی خواهیم بود، یا اینکه باید تا سال 2020 منتظر بمانیم؟ مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، من فکر می‌کنم زمان آن رسیده که خودمان را برای شاهکار بعدی سی‌دی براجکت آماده کنیم. احتمالا در رویداد E3 2019، تاریخ عرضه نهایی سایبرپانک 2077 مشخص خواهد شد.

در دیگر اخبار مرتبط با این استودیو و رویداد E3 2019، آدام کیچینسکی باور دارد که E3 2019، مهم‌ترین E3 تاریخ برای شرکت تا به امروز خواهد بود و آن‌ها نمایشی قدرتمند را برای درخشش در این رویداد، مهیا کرده‌اند. هم‌چنین کیچینسکی می‌گوید بازی AAA و بزرگی که بعد از انتشار Cyberpunk 2077 توسط آن‌ها به بازار فرستاده خواهد شد هم همین حالا دارد مراحل ساختش را جلو می‌برد و شرکت لهستانی می‌خواهد با هر دوی این آثار، به فراتر از حد تصورات گیمرها برود. این پروژه یک بازی واقعا جدید است و با آن که منطقا نباید از الان مشغول فکر کردن راجع به ماهیتش بشوید، اما می‌توانید اطمینان داشته باشید که قرار نیست بعد از عرضه‌اش، مقابل نسخه‌ی بازسازی‌ شده‌ی یکی از محصولات پیشین CD Projekt قرار بگیرید.

هم‌چنین چند روز پیش یکی از مسئولین استودیوی CD Project طی مصاحبه‌ای، از نبود صفحه‌ی Game Over در عنوان Cyberpunk 2077 خبر داده است. از این رو مهم نیست چه کاری انجام دهید یا چگونه مراحل را پیش ببرید؛ بابت هیچ‌ چیزی قرار نیست که در دنیای بازی Cyberpunk 2077 جریمه و با صفحه‌ی Game Over رو به‌ رو شوید، مگر زمانی که بمیرید.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,