اخیرا اعلام شد که عنوان Cyberpunk 2077، ساخته جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در نمایشگاه E3 به صورت عموم قابل بازی نخواهد بود و طبیعتا این خبر باعث ناراحتی طرفداران شد. همچنین حال این نگرانی نیز وجود دارد که با قابل بازی نبودن به صورت عموم، احتمالا بازی برای عرضه در سال جاری میلادی نیز آماده نخواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد که خیلی هم جای نگرانی وجود نداشته باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

سازندگان به تازگی اظهار داشته‌اند که این بازی در شرایط توسعه کامل قرار دارد و توسعه آن با سرعت تمام در حال پیشروی است و احتمالا به زودی اطلاعاتی جدید در مورد بازی منتشر خواهد شد.

Piotr Nielubowicz، مدیر استودیو در گزارش‌های مالی سی دی پراجکت رد، به عنوان Cyberpunk 2077 نیز اشاره کرده است و اظهار داشته که در حال حاضر بازی با بیش از 400 توسعه‌دهنده که به سختی مشغول کار بر روی این عنوان هستند، توسعه خود را با سرعت هر چه تمام‌ جلو می‌برد. وی همچنین اشاره کرده که آن‌ها لاین‌آپی هیجان‌انگیز برای مراسم E3 که ماه ژوئن امسال برگزار می‌شود، تهیه کرده‌اند. این احتمال وجود دارد که اطلاعاتی بیشتر در خصوص Cyberpunk 2077 منتشر شود. در ادامه بخشی از صحبت‌های او را می‌خوانید:

مهمترین مراسم E3 در تاریخ گروه را پیش روی خود داریم. ما یک لاین‌آپ واقعا هیجان‌انگیز تهیه کرده‌ایم و نمی‌توانیم برای ارائه آن صبر کنیم! برای اولین بار در تاریخ؛ و ما همچنین Cyberpunk 2077 را در ایستگاه عمومی خود به نمایش خواهیم گذاشت.

ماه ژوئن قرار است تبدیل به ماهی هیجان‌انگیز شود و من از شما دعوت می‌کنم که در این رخداد شرکت کنید و همچنین فعالیت‌های ما را در رسانه‌های اجتماعی و سایت cdprojekt.com دنبال کنید.

عنوان Cyberpunk 2077 برای عرضه بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی معرفی شده است. هنوز تاریخ انتشار بازی اعلام نشده است، با این وجود به نظر می‌رسد که در رخداد E3 امسال، اطلاعات جدیدی در خصوص تاریخ عرضه بازی منتشر شود چرا که به گفته سازندگان، این مهمترین E3 تاریخ برای آن‌هاست.

منبع :

GAMINGBOLT

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,