به نظر می‌رسد که دنیای وسیع Cyberpunk 2077 به خوبی با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است و بازی‌بازان می‌توانند در هنگام بازی چرخه آب و هوای پویای آن را حس کنند. در ادامه با ارائه جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

عنوان The Witcher 3 از بسیاری از جهات، یکی از بهترین بازی‌های نسل اخیر بود. این بازی موفق به انجام کارهای انقلابی زیادی شد که برای سال‌ها در خاطر نسل فعلی بازی‌بازان باقی خواهد ماند اما از جهتی هم از برخی جهات، ویژگی‌های خود را در مقیاس کوچک‌تری عرضه کرد طوری که شاید مانند قبلی‌ها زیاد انقلابی به نظر نمی‌رسیدند اما با این حال هنوز هم برایمان بسیار قابل احترام و ستایش است. قطعا تجربه انجام این بازی برای همه کسانی که این بازی را انجام داده‌اند، باعث افتخار و سربلندی است. اگر بخواهیم به یکی از ویژگی‌ها بسیار عالی این بازی اشاره کنیم، قطعا به ویژگی آب و هوای پویا می‌رسیم. گاهی اوقات شرایط آب و هوایی ویچر ۳ طوفانی بود، گاهی بارانی و گاهی هم صاف و آفتابی که بازی را در تمام لحظات دیدنی و جذاب نشان می‌داد.

اما امروز برای همه کسانی که سیستم آب و هوای پویای ویچر ۳ را دوست داشتند، خبر خوبی داریم. استودیوی توسعه دهنده این بازی یعنی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، در مصاحبه‌ای با وبسایت ایتالیایی Multiplayer تایید کرد که آخرین پروژه در دست ساخت آن‌ها یعنی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز دارای سیستم آب و هوای پویا خواهد بود. در این زمینه یکی از نویسندگان استودیوی سی‌دی پراجکت رد به نام Stanislaw Swiecicki اظهار داشت که:

ما قصد داریم از اولین دقیقه‌ شروع این بازی کاری کنیم که شما احساس کنید جزئی از این شهر هستید.

وی در ادامه صحبت‌هایش افزود:

و درست مانند هر شهر دیگری، چه شب باشد چه روز، می‌خواهیم به بازی‌بازان نشان دهیم که چطور می‌توانیم تاریکی و نامعلوم بودن آینده را حتی در روز روشن نشان دهیم. البته که شرایط آب و هوایی پویا هم [در سایبرپانک ۲۰۷۷] وجود خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که سی‌دی پراجکت رد در حال محیا کردن همه فاکتورهای مهم و ضروری است تا یک تجربه بی‌نظیر در اختیار ما قرار دهد. آن‌ها در تلاش‌اند تا Night City را به یک شهر زنده، پر جنب و جوش و پویا تبدیل کنند تا ما یکی از بهترین تجربه‌های خود را از یک دنیای جهان باز به دست بیاوریم. همه این موارد چیزهایی بودند که باعث نگرانی ما شده بودند چرا که ساخت این بازی در محرمانه‌ترین شکل ممکن در حال انجام است و هیچ کس اطلاعات چندان زیادی از آن ندارد. به عقیده توسعه دهندگان این بازی، این دنیای جهان باز با زاویه دوربین اول شخص می‌تواند به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده شود و این زاویه دوربین بهترین زاویه ممکن برای این بازی است.

منبع :

GAMINGBOLT

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,