این طور که پیدا است، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، سازنده عنوان به شدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 هنوز برخی از تصمیمات خود را در خصوص این بازی نگرفته و ممکن است برخی از انتخاب‌های را بر عهده بازی‌بازان بگذارد.

در حالی که The Witcher داستانی بود که توسط انتخاب‌هایی که بازی‌بازان می‌کردند شکل می‌گرفت، در نهایت داستان شخصی به نام گرالت بود. اما در بازی بعدی سی‌دی پراجکت رد یعنی Cyberpunk 2077 اوضاع تغییر کرده است. اگرچه شخصیت اصلی این بازی یعنی V شخصیتی نظیر آنچه که در عناوینی نظیر Dragon Quest و یا در The Legend of Zelda دیدیم نخواهد بود و قدرت تکلم خواهد داشت، توسعه دهندگان می‌خواهند داستان بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تماما “داستان شما” باشد.

ما پیش از این در خصوص این بازی مطلع شدیم که با وجودی که بازی با زاویه دوربین اول شخص روایت خواهد شد، اما شما به نوعی می‌توانید ظاهر V را تغییر دهید. این در حالی است که ما هنوز چیز زیادی از شخصیت او نمی‌دانیم اما توسعه دهندگان گفته‌اند که شخصیت او بر اساس انتخاب‌های شما شکل خواهد گرفت. اما سی‌دی پراجکت رد به این‌ها هم بسنده نکرده و ممکن است ما حتی بتوانیم نام V را هم تغییر دهیم.

سی‌دی پراجکت رد در حساب رسمی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در پاسخ به سوال یکی از طرفداران اعلام کرده که نام شخصیت اصلی این بازی “فعلا” V است. این در حالی است که ممکن است V نام مستعار و یا لقب وی باشد و این که بازی‌بازان بتوانند این نام را تغییر دهند، چیزی است که هنوز به طور قطعی درموردش تصمیم گرفته نشده است. این موضوع قطعا ما را یاد موقعیتی که در Mass Effect داشتیم می‌اندازد که بازی‌بازان می‌توانستند ویژگی‌های متنوعی به شخصیت کاپیتان شپرد بدهند که برخی از این تغییرات شامل تغییر در اصل و نصب وی، نام اصلی وی و همچنین ظاهر او می‌شد. بدین ترتیب بازی‌بازان می‌توانستند بسته به سلیقه خود شخصیت او را شکل دهند و آن طور که دوست داشتند با این شخصیت همراه شوند؛ چیزی که به نظر می‌رسد در سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز به وقوع بپیوندد.

Cyberpunk 2077 هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و مشخص نیست ما چه زمانی می‌توانیم در آخرین نسخه‌ای که سی‌دی پراجکت رد برایمان پیچیده، به ایفای نقش بپردازیم. چیزی که فعلا مشخص شده این است که این بازی زمانی که عرضه شود برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید توییتی که در حساب رسمی این بازی که در بالا بدان اشاره شد را مشاهده بفرمایید:

فعلا نام شخصیت اصلی بازی V است اما ما هنوز در این رابطه در حال بحث و مذاکره هستیم.

 

منبع :

GAMINGBOLT

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,