اگرچه استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) هنوز هم تمایل و رغبتی به اعلام دقیق این که چه زمانی عنوان به شدت مورد انتظار آن‌ها یعنی Cyberpunk 2077 به انتشار خواهد رسید، ندارد اما ما همچنان شاهد انتشار اطلاعات و به‌روزرسانی‌های جدید از سوی این استودیو درمورد این بازی هستیم. اخیرا درمورد این بازی دانستیم که پروسه ساخت و توسعه آن پس از عرضه آخرین بسته گسترش دهنده عنوان The Witcher 3 یعنی Blood and Wine که در سال ۲۰۱۶ به انتشار رسید، به طور کامل آغاز شده است اما اطلاعات تازه ما امروز به موضوعات جدیدی اشاره می‌کند.

با دانستن چنین اطلاعاتی به این دانش رسیده‌ایم که روند توسعه و ساخت Cyberpunk 2077 چند سالی است که آغاز شده و کارمندان سی دی پراجکت رد به خوبی در حال کار کردن روی آن هستند.

هنوز مدت زمان زیادی نگذشته که دانستیم کارگردان نوآوری این بازی یعنی Sebastian Stepie این استودیو را ترک کرد تا به شرکت بلیزارد (Blizzard) ملحق شود. این موضوع باعث ایجاد نگرانی‌های زیادی برای مردم شد که پس با این حساب چه بلایی به سر روند توسعه و ساخت Cyberpunk 2077 خواهد آمد و این موضوع چه تاثیری روی آن خواهد گذاشت. با این حال طبق گزارشی که در یکی از وبسایت‌های لهستانی به اسم Stockwatch به انتشار رسیده، استودیوی سی دی پراجکت رد کاملا اطمینان خاطر دارد که خروج Stepie از این استودیو هیچ خسارت و زیان خاصی به روند توسعه و ساخت پروژه این بازی نخواهد آورد. همچنین این استودیو نیز در ادامه به اعلام این موضوع پرداخت که در حال حاضر بیش از ۴۰۰ نفر در حال کار روی پروژه این بازی هستند. کارولینا ناس (Karolina Gnas) یکی از سرمایه گذارانی که با پروژه‌های استودیوی سی دی پراجکت رد رابطه‌ و همکاری‌های زیادی تا به حال داشته است، در این رابطه گفت:

خروج و جدایی وی به هیچ وجه روی سرعت پیشروی این کار که آخرین کاری است که ما در حال انجام دادن آن هستیم، تاثیر گذار نخواهد بود.

تیمی که در حال کار کردن روی عنوان Cyberpunk 2077 هستند در مجموع به تعداد ۴۰۰ نفر می‌رسند.

با وجود این تعداد از کسانی که در حال کار روی عنوان Cyberpunk 2077 هستند، ما به انتشار اطلاعات بیشتر درمورد تاریخ عرضه این بازی و مشخص شدن محدوده انتشار آن امیدوار هستیم و دوست داریم هر چه زودتر این موضوع مشخص شود که سرانجام چه زمانی می‌توانیم از نعمت تجربه این بازی برخوردار شویم. در حالی که سی دی پراجکت رد هنوز هم از اشاره‌ای در این رابطه جلوگیری می‌کند، و اعلام کرده که “هر زمانی که آماده شود، عرضه خواهد شد”، گزارش‌ها و شایعات تازه‌ای که درمورد این بازی به وجود آمده، اعلام می‌دارد که ممکن است این بازی در سال ۲۰۱۹ به انتشار برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

914 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,