اخیرا ویدیو‌های جدیدی از منابع مختلف خبری از استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) به انتشار رسیده که توسعه دهندگان این استودیو را در حال کار روی ساخت و توسعه عناوین The Witcher 3: Wild Hunt و همینطور Thronebreaker: The Witcher Tales نشان می‌دهد. آخرین ویدیویی که از این سری منتشر شده، ما را به پشت صحنه ساخت و توسعه عنوان Cyberpunk 2077 می‌برد که شاید مورد انتظارترین عنوان شوتر اول شخص/نقش آفرینی (RPG) امسال باشد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید. با وینفون همراه باشید.

این ماجراجویی در ابتدا از معرفی این بازی در سال ۲۰۱۳ و اولین تیزر رسمی آن آغاز شد تا به نمایش و رونمایی از گیم پلی آن در E3 2018 پشت درهای بسته کشیده شد (که بعدا به طور جهانی منتشر شد تا همه مردم آن را ببینند). در این ویدیوی جدید که ما را به پشت صحنه مراحل ساخت و توسعه عنوان به شدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 می‌ برد، موسس و مدیر عامل استودیوی سی دی پراجکت رد یعنی Marcin Iwinski درمورد استرس خودش برای نمایش دادن این بازی در E3 2018 صحبت می‌کند. سایر اعضای توسعه دهنده این استودیو نیز درمورد چالش‌های ساخت یک شهر جهان آزاد که هم در زمان پیاده روی عظیم و وسیع است و هم در زمان رانندگی با خودرو، صحبت کرده‌اند.

در حالی که این بازی بر اساس ابزار و منابع Cyberpunk ساخته شده است، اما این بازی در حقیقت ۵۰ سال بعد در یک بازه زمانی موازی جریان خواهد داشت. تاریخ عرضه دقیقی هنوز برای این بازی اعلام نشده و ما اطلاعی درمورد این که این بازی چه زمانی آماده خواهد شد نیز در اختیار نداریم و حتی از محدوده عرضه آن نیز هیچ چیز نمی‌دانیم اما طبق شنیده‌هایی که از گوشه و کنار به گوش رسیده، احتمالا هنوز فاصله زیادی با این بازی داریم و هنوز باید مدت زیادی برای تجربه آن منتظر بمانیم. به همین علت هم احتمال این که این بازی در نسل بعدی کنسول‌های ویدیویی به دستمان برسد، بسیار بالا است. با این حال خوشحالیم که این بازی قرار است در E3 پیش رو حضور داشته باشد و به ما یک سری جزئیات و اطلاعات جدید بدهد تا از آخرین وضعیت آن باخبر شویم. همچنین از دیگر خبرهای این بازی نیز می‌توانم به این موضوع اشاره کنم که اکنون Konrad Tomaszkiewicz که وظیفه کارگردانی عنوان The Witcher 3 را بر عهده داشت، اکنون به عنوان کارگردان طراحی عنوان Cyberpunk 2077 انتخاب شده است.

منبع :

GAMINGBOLT

669 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,