در چند هفته گذشته، خبرهای زیادی در مورد عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شد، از تنوع سلاح‌های که به بازی‌باز عرضه می‌شود گرفته تا جزئیات کامل و بسیار زیاد جهان بازی. حال به تازگی اطلاعات بیشتری در مورد بازی ارائه شده است. این اطلاعات را مارسین مومات (Marcin Momot)، از اعضای استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، در فروم‌های رسمی سی دی پراجکت رد منتشر کرده است. در ادامه خلاصه‌ای از صحبت‌های او را مرور می‌کنیم.

مومات در خصوص ساندترک‌های باز اظهار داشت که سی دی پراجکت رد  نهایت تلاش خود را کرده است تا موسیقی با ریتم و فضای Cyberpunk 2077، به “شکل مناسب” هماهنگی داشته باشد اما از طرفی اعلام کرد که بسیاری از بازی‌بازان، از جهت‌گیری عمومی ساندترک‌های بازی شگفت‌زده خواهند شد. در ادامه صحبت‌های او را در این خصوص می‌‌خوانید:

من احساس می‌کنم که بسیاری از افراد از جهت‌‌گیری موسیقی این بازی که ما اتخاذ کرده‌ایم، بسیار شگفت‌زده خواهند شد. موسیقی قطعا با ریتم و مفهوم جهان بازی به شیوه‌ای مناسب هماهنگ خواهد بود، با این حال فکر نمی‌کنم که بسیاری انتظار رویکردی که ما در پیش گرفته‌ایم داشته باشند.

مومات در تاپیکی جداگانه، به طور بسیار خلاصه در مورد نحوه عملکرد بخش تیراندازی در بازی صحبت کرد و توضیح داد که تیراندازی بدون هدف‌گیری به عنوان یک گزینه در اختیار بازی‌باز قرار خواهد گرفت اما تیراندازی با هدف‌گیری مزایای اضافی خود را خواهد داشت (احتمالا جدای از دقت بیشتر). وی همچنین افزود که بازی‌بازان می‌توانند از تجهیزاتی استفاده کنند که دقت تیراندازی بدون هدف‌گیری آن‌ها را افزایش می‌دهد و هر دو شیوه تیراندازی را در یک درجه ارزشمندی قرار می‌دهد. در ادامه صحبت‌های او را در این خصوص می‌خوانید:

شما مجبور نخواهید بود تا همیشه برای تیراندازی از هدف‌گیری استفاده کنید. شما می‌توانید بدون هدف‌گیری نیز شروع به تیراندازی کنید. تجهیزات مختلفی وجود دارند که کیفیت تیراندازی بدون هدف‌گیری شما را افزایش می‌دهند بنابراین استفاده از هر دو روش تیراندازی ارزشمند خواهد بود.

او در پیغامی دیگر افزود:

ولی به هر حال نشانه‌گیری، مزایای اضافی خود را خواهد داشت.

Cyberpunk 2077 قرار است بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. با این حال سی دی پراجکت رد هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی را مشخص نکرده است. اخیرا شایعاتی مبنی بر عرضه بازی در انتهای سال جاری میلادی مطرح شده است. نظرات خود در مورد این اطلاعات جدید را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,