پس از این که چند هفته پیش اعلام شد که عنوان Cyberpunk 2077 ممکن است در آمریکای شمالی توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment تهیه و توزیع شود، استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) اخیرا نشست خبری جدیدی برگزاری کرده که تایید کند این بازی در کشورهای مورد نظر و منتخب در قاره‌ی اروپا توسط شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) توزیع خواهد شد. اطلاعات بیشتر را در ادامه می‌توانید از این خبر به دست بیاورید.

درست مانند وارنر بروز در فروشگاه‌های آمریکایی، سی دی پراجکت رد و باندای نامکو هم پیش از این سابقه همکاری با یگدیگر را در پروژه‌های قبلی خود دارند و این شرکت در گذشته نیز کار توزیع بازی‌های سی دی پراجکت رد در اروپا را انجام داده است. عناوین The Witcher 2: Assassins of Kings و همچنین عنوان The Witcher 3: Wild Hunt هر دو پیش از این توسط باندای نامکو در اروپا توزیع شده‌اند.

اگر بخواهم دقیق‌تر اشاره کنم، کشورهای منتخب، اشاره به ۲۴ کشوری دارد که شامل (اما محدود به این‌ها نمی‌شود) انگلستان، هلند، اسپانیا، پرتغال، یونان، آلمان، ایسلند، سوئد، سوییس و همینطور نروژ می‌شود. مدیر توسعه بازاریابی استودیوی سی دی پراجکت رد یعنی میچال نواکوفسکی (Michal Nowakowski) در این زمینه گفت:

همکاری فعلی ما برای تهیه و توزیع با باندای نامکو بر اساس یک پایه محکم واعتماد شدید استوار است که در طی پروژه‌های قبلی ما به دست آمده است.

نواکوفسکی در ادامه صحبت‌های خود گفت:

ما در The Witcher 2: Assassins of Kings و همینطور The Witcher 3: Wild Hunt همکاری موفقی با یکدیگر داشتیم و من متقاعد شدم که باندای نامکو می‌تواند به خوبی از Cyberpunk 2077 مراقبت کند.

این که ما دقیقا چه زمانی فرصت تجربه Cyberpunk 2077 را به دست خواهیم آورد، موضوعی است که فکر همه را به خود مشغول کرده. اخیرا سی دی پراجکت رد تایید کرده که تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا این بازی را برای نسل فعلی عرضه کند و انتشار آن به نسل آینده موکول نشود. در دیگر خبر مربوط به عنوان Cyberpunk 2077 مشخص شد که این بازی نظیر The Witcher 3 داون گرید نخواهد شد. همچنین مشخص شد که سازندگان این بازی برای ساخت و توسعه آن با Digital Scapes همکاری داشته‌اند. به لطف اطلاعات جامعی که از این بازی داریم دانستیم که بهینه سازی این بازی از همان مراحل اولیه ساخت آن آغاز شده است و تا اکنون ادامه داشته است. شما می‌توانید برای کسب آخرین خبر ها از این بازی همچنان با وینفون همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

566 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,