برخلاف چند ماه قبل، اکنون هیچ کم و کسری از نظر اطلاعات مورد نیاز از بازی Cyberpunk 2077 نداریم. به نظر می‌رسد تقریبا هر روز باید منتظر منتشر شدن یک خبر جدید از این بازی باشیم تا به دستمان برسد و جزئیات تازه‌ای از آن در اختیار ما قرار دهد. البته مشکلی هم با این روند نداریم چرا که قطعا بدون داشتن اطلاعات کافی نخواهیم دانست با چه عنوانی رو به رو هستیم. جزئیات جدید این بازی را در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد. با وینفون همراه باشید.

این روند انتشار اطلاعات جدید و تازه به طور روزانه از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 ظاهرا به این زودی‌ها متوقف نخواهد شد و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها از سرعت آن کاسته شود چرا که طبق شنیده‌های تازه، این بازی قرار است با دست پر به بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال در قاره اروپا ملحق شود که ماه آینده قرار است برپا شود. یک سری دموی زنده از این بازی قرار است در Gamescom 2019 که ماه آینده در شهر کلن کشور آلمان برگزار خواهد شد، به نمایش گذاشته شود.

تیم توسعه دهنده و سازنده این بازی در استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) امروز از طریق یک کنفرانس خبری، خبر حضور خود در این رویداد را بار دیگر تایید کرد و اعلام داشت که در این رویداد حضور پیدا خواهد کرد. رویداد Gamescom 2019 از تاریخ ۲۹ مرداد ماه سال جاری برابر با ۲۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی تا ۲ شهریور ماه برابر با ۲۴ آگست برگزار خواهد شد. عنوان Cyberpunk 2077 نیز دارای دمو‌های گیم پلی زنده خواهد بود که از ۲۱ آگست تا ۲۴ آگست توسط تیم توسعه دهنده این بازی به نمایش گذاشته خواهند شد. برای آن عده از کسانی که به اندازه کافی خوش شانس بودند تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند باید اعلام کنم که این دموها در سالن ۶ غرفه Co49 به نمایش گذاشته خواهند شد که می‌توانید با مراجعه به آن شاهد گیم پلی‌های بیشتری از این بازی به شدت مورد انتظار باشید. همچنین از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ آگست هم یک سری دمو‌های بیشتر از این بازی پشت درهای بسته برای عده محدودی به نمایش گذاشته خواهد شد.

نکته‌ای که اینجا وجود دارد و بد نیست به آن اشاره کنم این است که هنوز به طور کامل مشخص نشده که این دموهایی که از آن‌ها صحبت شده همان چیزهایی است که در E3 گذشته پشت درهای بسته به نمایش گذاشته شده بودند، چیزهای کاملا جدید هستند و یا این که ترکیبی از هر دو هستند. هنوز باید مدت بیشتری صبر کنیم که شاید جزئیات بیشتری از این موضوع منتشر شود اما ما در وینفون تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا شما را از آخرین جزئیات این موضوع با خبر کنیم و به محض انتشار جزئیات و اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را از آن‌ها آگاه کنیم.

Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برابر با ۲۸ فروردین سال ۹۹ شمسی پس از سال‌ها انتظار برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. به خاطر سخت افزار نه چندان قدرتمند این بازی، نباید انتظار دیدن آن روی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ را داشته باشیم، اما با این که سازندگان در سی دی پراجکت رد فعلا عرضه این بازی برای کنسول‌های نسل بعد را تکذیب کرده‌اند، ممکن است در آینده شاهد عرضه شدن Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌‌باکس اسکارلت هم باشیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,