علیرغم این که هنوز فاصله زیادی تا تاریخ عرضه Cyberpunk 2077 باقی مانده است، اما خبرها و اطلاعات این بازی به طور مداوم و به سرعت در حال منتشر شدن هستند. این موضوع به راحتی نشان می دهد که این عنوانِ نقش آفرینی (RPG) چقدر مورد انتظار است و مردم چقدر برای تجربه و حتی به دست آوردن جزئیات روز به روز آن مشتاق و علاقه مند هستند؛ همچنین این که CD Projekt Red چقدر مدیریت شده و با برنامه در حال انتشار اطلاعات این بازی است.

رویداد EGX Berlin یک گردهمایی نه چندان مجلل و بزرگ در شهر برلین آلمان است که در همین راستا، امروز Playfront تایید کرد که یک دمو از گیم پلی این بازی در این رویداد که ماه نوامبر برگزار خواهد شد، برای عموم به نمایش گذاشته می‌شود. این دمو توسط Miles Trost، طراح ارشد مراحل این بازی، اجرا خواهد شد و پس از آن نیز یک جلسه پرسش و پاسخ در مورد این بازی با خبرنگاران برپا خواهد شد. هنوز از طرف تیم سازنده و توسعه دهنده Cyberpunk 2077 در استودیوی سی دی پراجکت رد، شفاف سازی نشده که آیا این دمو یک گیم پلی کاملا جدید خواهد بود و یا این که یکی از دموهایی است که در رویدادهای گذشته پشت درهای بسته به نمایش گذاشته شده بودند. اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که ما به محض کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه، شما را از آن‌ها با خبر خواهیم کرد.

عنوان Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۲۷ فروردین ماه سال آینده برابر با ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا به عرضه برسد. EGX Berlin از تاریخ ۱۰ آبان برابر با ۱ نوامبر تا ۱۳ آبان برابر با ۳ نوامبر در این شهر برگزار خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,