_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Cyberpunk 2077 هر وقت که آماده شود، عرضه خواهد شد! صحبت‌های CD Projekt RED راجع به عنوان مورد انتظار مردم...

تقریبا می‌شود گفت که ما چندین سال است منتظر آمدن Cyberpunk 2077 هستیم. از سال 2012 که خبر شروع ساخت این بازی به گوش رسید، تا به الان خبرهای زیادی از خود بازی به بیرون درز پیدا کرده اما بازهم سوال اینجاست که واقعا چه روزی قرار است این بازی عرضه شود؟ با وجود حدس و گمان‌های بسیار، CD Projekt RED هنوز هم تاریخی برای طرفداران مشخص نکرده است. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

CD Projekt RED، کمپانی سازنده این بازی خیلی سفت و سخت نسبت به Cyberpunk 2077 عمل کرده است. حتی در اواخر تعطیلات پایانی سال توییتی از خود منتشر کرد که در آن گفته بود Cyberpunk 2077 هر وقت آماده شود، عرضه خواهد شد.

از طرفی دیگر با این صحبت‌ها، می‌توانیم دریابیم که آن‌ها می‌خواهند بهترین کار خود را ارایه دهند. پس مشخص نکردن تاریخ انتشار بازی می‌تواند ناشی از ایده‌آل طلبی سازندگان آن باشد. اما باز هم بعد از گذشت هفت سال از معرفی، واقعا صبر طرفداران آن لبریز شده است. امیدواریم که به زودی اخباری دقیق از این بازی به گوشمان برسد.

همانطور که احتمالا به خاطر دارید، آخرین عنوان ساخته شده به دست استودیوی CD Project Red یعنی عنوان The Witcher 3: Wild Hunt توانست به موفقیت‌های بسیار زیاد و باورنکردنی دست پیدا کند و در کل دنیا بیش از ۱۰ میلیون نسخه به فروش برساند. به هر ترتیب به نظر می‌رسد که عنوان بعدی این استودیو یعنی Cyberpunk 2077 می‌تواند به رقم بزرگ‌تری دست پیدا کند و نسخه‌های بیشتری به فروش برساند و از نظر موفقیت‌ هم بهتر از عنوان قبلی این استودیو عمل کند.

شما چه فکر می‌کنید؟ دیدگاه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,