_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Cyberpunk 2077 احتمالا دارای New Game Plus خواهد بود

با وجود این که عنوان به شدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 اکنون کم‌تر از یک سال با ما فاصله دارد، اما جزئیات و اطلاعات این بازی کم کم در حال سرازیر شدن است که این بازی را تبدیل به اصل ماجرا در صنعت بازی‌های ویدیویی کرده است. اما برای آن دسته از افرادی که قابلیت بازی کردن مجدد برایشان از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت دارد، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که هنوز بی پاسخ مانده و کسی برای آن جوابی ندارد، این است که آیا Cyberpunk 2077 دارای بخش New Game Plus نیز خواهد بود یا خیر؟

خب برای پاسخ دادن به این سوال باید گفت اگرچه سی دی پراجکت رد (CD Project Red) هنوز به طور رسمی پاسخی به این سوال نداده و حضور این بخش را در Cyberpunk 2077 تایید نکرده، به نظر می‌رسد که احتمال وجود این بخش بسیار زیاد است.

در سایت Reddit یکی از کاربران از صفحه گفت و گوی خودش که با Pawel Sasko، طراح ارشد مراحل بازی Cyberpunk 2077، در دایرکت مسیج توییتر داشته، اسکرین شاتی به انتشار رسانده که از وی سوال پرسیده بود آیا این امکان در Cyberpunk 2077 وجود دارد که تمام آمارها و قدرت‌هایی که شخصیت شما در طول یک بار انجام دادن بازی به دست می‌آورد را به حداکثر میزان ممکن رساند. Sasko نیز در پاسخ به این سوال ممکن است به طور سهوی این اطلاعاتی که هنوز باید محرمانه باقی بماند را فاش کرده باشد که در بازی Cyberpunk 2077 بخش New Game Plus وجود خواهد داشت. این طور که در این اسکرین شات نشان داده شده است، Sasko در پاسخ به این سوال این طور توضیح داده که:

سوال شما درمورد یکی از بخش‌های گیم پلی بازی است (پیشروی شخصیت) چیزی است که ما هنوز در حال کار کردن روی آن هستیم.

وی در ادامه پاسخ خود به این سوال در ادامه چنین اضافه کرده است که:

به همین خاطر هم ممکن است این موضوع در طول گذشت زمان دچار تغییر شود چرا که ما به دنبال بهترین فرمول ممکن برای این بازی هستیم. به احتمال خیلی زیاد غیر ممکن است که همه چیز را با یک بار بازی کردن بخش داستانی بتوانید به حداکثر مقدار موجود برسانید چرا که این امر در عنوانی که بیشتر روی ارزش تکرار بالا و انتخاب‌های متعدد استوار شده است، کاملا منطقی و عقلانی است و ممکن نیست که در آن واحد این امکان به بازی‌بازان داده شود که تمام آمارهای خودشان را تنها با یک بار انجام دادن بازی به حداکثر مقدار ممکن برسانند.

این پیام به صراحت و روشنی وجود بخشی به اسم New Game Plus را ذکر یا تایید نمی‌کند اما ذکر کردن این که بازی‌بازان در این بازی قادر نیستند تنها با یک بار انجام دادن بازی همه آمار، ارقام و قابلیت‌ها و قدرت‌های خود را به حداکثر مقدار ممکن برسانند، می‌تواند نشان دهنده این باشد که شما می‌توانید این کار را در دفعات بعدی انجام این بازی که عواقب دیگر را تجربه می‌کنید، به انجام برسانید. این موضوع بدین معنا است که شما می‌توانید تمام مقدار پیشرفت و پیشروی خود را که با یک شخصیت به دست آورده‌اید، وارد یک Save جدید کنید و آن‌ها را دوباره ادامه دهید.

Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ شمسی برابر با ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. اگر دوست دارید بدانید که آیا این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی یا حتی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا خیر، باید به اطلاعتان برسانم که سازنده‌های این بازی این احتمال را رد کرده‌اند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,