_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اطلاعات جدید از دنیای Cyberpunk 2077

نایت سیتی (Night City) در عنوان Cyberpunk 2077 قرار است تا یک محیط بسیار جذاب برای گشت و گذار باشد. این محیط بزرگ و پرجزئیات است. در ساخت آن از آخرین تکنولوژی‌های روز استفاده شده و از لحاظ هنری هم جذابیت‌های بسیاری دارد. قرار است تا این شهر بسیار بزرگ و متنوع باشد و پر از کارهای مختلف برای انجام دادن. مسلما این شهر یکی از برگ برنده‌های پروژه نقش آفرینی بزرگ بعدی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) خواهد بود. ولی آیا فقط این شهر در Cyberpunk 2077 قابل دسترسی است؟

طی یک مصاحبه جدید با وبسایت یوروگیمر (Eurogamer)، از طراح ارشد ماموریت‌های عنوان Cyberpunk 2077 یعنی پاول ساسکو (Paweł Sasko ) سوال شده که آیا نایت سیتی تنها محیط قابل دسترسی در بازی خواهد بود یا امکان سرک کشیدن به مناطق دیگری هم وجود دارد که ساسکو این قضیه را تائید کرده است. در ابتدا، باید گفت که آن فضای سایبری که در تریلر E3 بازی شاهد آن بودیم از برخی جهات قابل دسترسی است و از سوی دیگر و مهم‌تر از آن، محیط‌های پیرامون نایت سیتی که نام بدلندز (Badlands) روی آن گذاشته شده، برای گشت و گذار در دسترس قرار خواهند داشت و بخشی از دنیای بازی خواهند بود. همچنین، ساسکو می‌گوید که یک سری غافل‌گیری دیگر هم در راه است.

ساسکو ر این باره می‌گوید:

«فضای سایبری یک جای واقعا خطرناک است – همان‌طور که در دمو مشاهده کردید شما به کمک تعدادی نت‌رانر (Netrunner) برای رسیدن به آن نیاز دارید، شما در یک وان پر از یخ می‌خوابید چرا که بدن شما تبدیل به یک سی پی یو می‌شود و باید قدرت زیادی را منتقل کند. پس شما در مواقع خاصی از داستان به فضای سایبری خواهید رفت و در برخی اوقات امکان گشت و گذار در آن هم وجود دارد.

ولی بازی فقط در نایت سیتی جریان ندارد. یک محیط نایت سیتی را احاطه کرده، بدلندز، و شما می‌توانید از شهر خارج شوید و ببینید که خارج از شهر همه‌چیز چگونه به نظر می‌رسد… بیرون از شهر اوضاع به هم ریخته به نظر می‌آید. ولی آن جا هم شما ماموریت‌هایی دارید، قراردادهایی برای انجام وجود دارد، و برخی از ماموریت‌های داستانی هم شما را به آن جا خواهد فرستاد. و همچنین یک سری غافل‌گیری هم وجود دارد.»

قرار است تا بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ شانزدهم آپریل سال ۲۰۲۰ برای سه پلتفرم اصلی ایکس‌باکس وان، ویندوز و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. اخیرا اعلام شده بود که می‌توان این بازی را بدون کشتن حتی یک نفر هم به پایان رساند.

منبع :

GAMINGBOLT

48 پست
دانیال اصفهانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,