با برگزاری رویداد Gamescome 2018 شاهد نمایش چند تصویر جدید از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بودیم که برخی آن‌ها را تصاویر برگرفته شده از گیم‌پلی این بازی می‌دانستند. با این که نمی‌توان چیز زیادی با دیدن این تصاویر گفت اما اگر آن‌ها گیم‌پلی بازی را نشان دهند، می‌توان گفت که با عنوان ارزشمندی رو به رو خواهیم بود. خصوصا با توجه به این که این بازی توسط سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) در دست تولید است، طبیعی است که طبق روال این استودیو تصاویر جدید این بازی مرموز به نظر برسند.

CD Projekt RED سابقه طولانی در مخفی کردن اطلاعات بازی‌های جدیدش دارد و رمزگشایی و کشف آن‌ها را بر عهده خود بازی‌بازان می‌گذارد. تا به حال هر کانسپت آرتی که از عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شده، همین روال را داشته و شامل موارد مخفی زیادی بوده که یا بازی‌بازان توانسته‌اند آن‌ها را کشف و رمز گشایی کنند یا این که هنوز نتوانسته‌اند چیز خاصی از آن‌ها بفهمند. این روند با انتشار دو کانسپت آرت جدید از این بازی، همچنان ادامه دارد و سی‌دی پراجکت رد قصد ندارد فعلا از چیزی رمزگشایی کند.

عنوان Cyberpunk 2077 خودش به اندازه کافی مرموز هست، و با انتشار این کانسپت‌ آرت‌ها بیش از این ما را گیج کرده است. اساسا در چهارمین کانسپت آرتی که از این بازی دیدیم، مردی را مشاهده کردیم که با سگ خود در یک خیابان شلوغ به سر می‌برد. اگر دقت کرده باشید در گوشه بالای سمت راست پس زمینه این تصویر یک لینک bit.ly وجود داشت. اگر شما این لینک را باز کرده باشید، با یک پیام مرموزتر مواجه می‌شوید که در آن نوشته شده “چیزی که فراتر از دیدن است”. قطعا توسعه دهندگان اینجا دارند با چیزی همه ما را بازی می‌دهند. اما در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که بفهمیم منظور اصلی از انتشار این تصاویر و این پیام‌های مرموز چیست و این که آن‌ها دقیقا به چه چیز اشاره دارند.

در حقیقت همانطور که برخی از کاربران سایت Reddit نیز کشف کرده‌اند این رازها مروزتر و عمیق‌تر از چیزی هستند که به نظر می‌رسند. این کاربران با استفاده از یک ویرایشگر XML توانستد به یک رمز مخصوص دست پیدا کنند که منجر به یک تصویر دوم می‌شود و آن‌ها را به این تصویر دوم هدایت می‌کند که فقط یک تصویر با پس زمینه مشکی است که عبارت “نمی‌توانم صحبت کنم، آن‌ها مرا زیر نظر دارند. نیاز به TT معتبر خودم دارم. از شناسه داده شده استفاده کن.” روی آن درج شده است. خب همه چیز کمی پیچیده شد. امیدواریم به زودی این تصاویر رمز گشایی شوند تا بفهمیم منظور دقیق آن‌ها چیست و به چه چیزی اشاره دارند. فردی که این پیام رمزآلود را فرستاده کیست؟ امیدواریم به زودی پاسخ سوالات خود را بگیریم. شما می‌توانید این تصاویر جدید را در ادامه مشاهده کنید تا شاید توانستید آن‌ها را رمز گشایی کنید. در این صورت نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

836 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,