همه مردم انتظارات بسیار زیادی از Cyberpunk 2077 دارند که با در نظر گرفتن این که این بازی به دست کسانی در حال توسعه پیدا کردن و ساخته شدن است که عنوان بی نظیر و درخشانی مانند The Witcher 3 را تولید کرده بودند، به هیچ وجه غافلگیر کننده و عجیب و غریب به نظر نمی‌رسد و کاملا هم منطقی است. 

بدین تریب علیرغم همه این‌ها و با وجود همه نکات ارزنده و هیجان انگیزی که درمورد این بازی وجود دارد، چیزی که ما با علاقه و اشتیاق بسیار زیادی به دنبال آن در عنوان نقش آفرینی پیش روی Cyberpunk 2077 هستیم، این است که ما را قادر می‌سازد خودمان را در دنیایی غرق کنیم که پر از داستان‌ها و شخصیت‌های مختلفی است که می‌توانیم اوقات خودمان را به خوبی و با لذت با آن‌ها سپری کنیم. تفاوتی ندارد که این داستان‌ها جزو ماموریت‌ها و مراحل فرعی بازی باشند یا جزو مراحل اصلی آن.

به گفته‌ی مسئولین استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، این دقیقا همان چیزی است که این بازی ارایه خواهد کرد. Marthe Jonkers، هماهنگ کننده‌ی طراحی مفهومی عنوان Cyberpunk 2077، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با وبسایت Games Industries داشته است، گفت که داستان سرایی یکی از چیزهایی است که سی دی پراجکت رد پیش از هر چیز دیگر، آن را اولیت بندی می‌کند تا از بیشترین اهمیت ممکن برای آن‌ها برخوردار باشد. همچنین وی اضافه کرد که این استودیو در عنوان پیش روی خود نیز همین تمرکز را همچنان ادامه خواهد داد. آن‌ها می‌خواهند دنیایی خلق کنند که بازی‌بازان به گشت و گذار کردن در آن علاقه مند باشند تا داستان‌های فریبنده و جذابی ببینند و خودشان هم جزئی از آن‌ها باشند. Marthe Jonkers در این زمینه چنین توضیح داده است که:

احتمالا شاید برخی از بازی‌بازان می‌خواهند روی اکشن تمرکز داشته باشند اما در استودیوی سی دی پراجکت رد، ما واقعا به داستان پردازی توجه ویژه‌ای می‌کنیم. این کاری است که ما انجام می‌دهیم. ما روایت کردن داستان را دوست داریم. ما به روایت کردن تجربه‌های داستان سرایی عمیق علاقه زیادی داریم. و این که ما اغلب دنیاهای جهان آزاد خلق می‌کنیم. این فقط کاری است که ما دوست داریم، بنابراین سعی می‌کنیم که در این بازی هم آن را به سمت جلو هدایت کنیم.

همچنین وی در انتهای صحبت‌های خود در مورد این موضوع هم چنین اضافه کرد که:

اگر قرار است شما Night City را جست و جو کنید و در آن گشت و گذار کنید، ما از این موضوع کاملا اطمینان خاطر حاصل می‌کنیم که پر از داستان‌های مختلف برای شما است تا تجربه کنید.

عنوان Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۲۷ فروردین ماه سال آینده شمسی برابر با ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا به عرضه برسد. اخیرا هم سازندگان و توسعه دهندگان این بازی درمورد برنامه‌های پس از عرضه خود برای این بازی نیز صحبت کرده‌اند و از تمایل و علاقه خود برای ادامه روندی که در The Witcher 3 هم ما دیده بودیم، صحبت کردند. اتفاقا این مدل شامل محتویات مولتی پلیر این بازی که قرار است پس از عرضه آن در دسترس قرار داده شود هم می‌شود

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,