_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

دنیای Cyberpunk 2077 کاملا دست ساز خواهد بود

تعداد قابل توجهی از بازی‌های برجسته جهان آزاد در این نسل وجود دارد که توانسته‌اند باعث بالا کشیدن این سبک شوند که یکی از همین بازی‌ها هم بی شک عنوان The Witcher 3: Wild Hunt است. این بازی در سال ۲۰۱۵ به انتشار رسید و به خاطر داشتن دنیایی عظیم و کاملا دست ساز توانست رکوردهای جاودانه‌ای برای خودش به وجود بیاورد که این دنیا پر بود از محتویات جذاب و معنا دار که بازی‌باز در مقابل خود داشت. حال انگار قرار است Cyberpunk 2077 نیز همین منوال را ادامه دهد.

همانطور که اشاره کردم، به نظر می‌رسد که استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) قرار است برای بازی بعدی خود نیز همین روند را در پیش بگیرد و به دنبال بازی قبلی خود از آن پیروی کند. طراح ارشد این بازی یعنی Maciej Pietras در گفت و گویی با Jeux Act (که توسط WCCF Tech) ترجمه شده است، گفت که دنیای این بازی کاملا دست ساز خواهد بود و برای هیچ چیز در طراحی و ساخت آن روتین وار و سطحی کار نشده است. وی ضمن گفتن این نکته در ادامه اضافه کرد که شما قادر خواهید بود که به تعداد زیادی از ساختمان‌هایی که درون بازی وجود دارند نیز وارد شوید. وی در این زمینه گفت:

[Cyberpunk 2077] به شما اجازه می‌دهد که به ساختمان‌ های زیادی که در محیط بازی وجود دارند وارد شوید، با این اطلاع که می‌دانید همه چیز توسط دست ساخته شده است چرا که ما باور داریم به جای خلق کردن به صورت عادی، کیفیت حرف اول را می‌زند. هیچ چیز در دنیای ما رویه‌ای و روند دار نیست. به لطف این عمیق بودن، این همان چیزی است که باعث وسیع و گسترده بودن شهر Night City شده است.

همانطور که گفتم، این همان روندی است که سازندگان این بازی در طول توسعه و ساخت The Witcher 3 نیز رعایت کرده بودند که فقط باعث ایجاد هیجان زدگی در ما می‌شود که وقتی Cyberpunk 2077 عرضه خواهد شد، با چگونه عنوانی رو به رو خواهیم بود. این موارد قطعا می‌تواند باعث بالا رفتن شور و هیجان بازی‌بازان برای تجربه یک بازی شود. امیدواریم که این بازی عنوانی دارای جهانی آزاد و وسیع باشد که پر شده است از کارهای مختلفی که برای انجام دادن وجود دارد. با این وجود ما هنوز هم هیچ چیز درمورد تاریخ عرضه این بازی نمی‌دانیم و فقط می‌دانیم که هر وقت آماده شود، عرضه خواهد شد به جز این هیچ اطلاعات دیگری درمورد تاریخ عرضه آن و یا محدوده انتشارش نداریم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,