Microsoft-Lumia-950-4-1280x853

یکی از کار های هوشمندانه مایکروسافت در طراحی لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال در نظر گرفتن قاب های پشتی قابل تعویض بوده است. اگر کاربران بخواهند تغییر در ظاهر موبایل خود بدهند، کافی است قاب اصلی را با قاب هایی که در بازار عرضه شده اند عوض کند.

پیش تر تصاویر قاب های چرمی شرکت Mozo را در وینفون با شما به اشتراک گذاشته بودیم، این قاب ها بسیار محبوب هستند و حتی اگر توانایی خرید آنلاین داشته باشید، چندین هفته باید برای ساخت و ارسال آن صبر کنید. حال شرکت دیگری به جمع سازندگان قاب های پرچمداران مایکروسافت پیوسته است تا صاحبان پرچمدار مایکروسافت انتخاب دیگری داشته باشند.

jewel-cover

خبری در صفحه فیس بوک مایکروسافت ایتالیا منتشر شده است که Damiani، یک شرکت جواهر سازی ایتالیایی با بیش از ۹۰ سال سابقه، به زودی قاب های پشتی جواهر نشان ویژه خود برای لومیا ۹۵۰ را به فروش خواهد رساند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بر خلاف قاب های Mozo که تغییری در ظاهر برآمدگی دوربین های ۹۵۰ ایجاد نمی کنند، جواهر های قاب های Damiani دور دوربین این موبایل خودنمایی می کنند. به عقیده برخی، این برآمدگی یکی از نقاط ضعف طراحی لومیا ۹۵۰ است که Damiani سعی کرده است آن ها را به نقاط قوت تبدیل کند. هنوز قیمت این قاب ها که بعید به نظر می رسد ارزان باشند مشخص نشده است.

نظر شما در مورد زرق و برق دار کردن موبایل با استفاده از این قاب های جواهر نشان چیست؟

منبع :

WMPOWERUSER

184 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
masoud93
پاسخ دهید پنجشنبه 15 بهمن 1394

گوشی رو گفتن فقط قاب اصلی … اینا همش بیخوده

    mojtaba KA
    پاسخ دهید پنجشنبه 15 بهمن 1394

    مسعود جان قاب قرمز-طلایی موزو چند تا پست قبل هست، ویدئو شو تماشا کن قاب اصلی گوشیو آشغال میبینی :))

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,