به تازگی و پس از انتشار تریلر زمان عرضه عنوان Dark Souls: Remastered، تریلر جدیدی با محوریت موارد بهبود یافته این عنوان منتشر شده است.

در ابتدا سال جدید میلادی بود که عنواناعلام شد و باعث به هیجان آمدن طرفداران این مجموعه شد. در حال حاضر این عنوان اکشن – نقش آفرینی منتشر شده است و حتی تریلر زمان عرضه آن نیز چند روز گذشته منتشر شد ولی به نظر می‌رسد که هنوز قرار نیست تبلیغات این عنوان به پایان برسد و در حال حاضر تریلر جدیدی در مورد موارد بهبود یافته این عنوان منتشر شده است.

در این ویدئو تمام موارد بهبود یافته عنوان Dark Souls: Remastered قرار دارد، از نورپردازی و جلوه های شیدر جدید این عنوان تا جلوه های صدا و ذرات. این عنوان دارای جلوه های تصویری 4k است و همچنین بازی در نرخ فریم 60 اتفاق می‌افتد. شما می‌توانید ویدیو منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

Dark Souls: Remastered هم‌اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است. مانند نسخه پیشین این مجموعه این نسخه نیز قرار است که برای کنسول نیتندو سوییچ نیز منتشر شود و این نسخه قرار است که در تاریخی نامشخص در تابستان سال میلادی جاری منتشر شود. چند هفته گذشته، حالت آنلاین این عنوان به صورت آزمایشی رایگان شده بود.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

246 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,