به تازگی و پس از انتشار تریلر زمان عرضه عنوان Dark Souls: Remastered، تریلر جدیدی با محوریت موارد بهبود یافته این عنوان منتشر شده است.

در ابتدا سال جدید میلادی بود که عنواناعلام شد و باعث به هیجان آمدن طرفداران این مجموعه شد. در حال حاضر این عنوان اکشن – نقش آفرینی منتشر شده است و حتی تریلر زمان عرضه آن نیز چند روز گذشته منتشر شد ولی به نظر می‌رسد که هنوز قرار نیست تبلیغات این عنوان به پایان برسد و در حال حاضر تریلر جدیدی در مورد موارد بهبود یافته این عنوان منتشر شده است.

در این ویدئو تمام موارد بهبود یافته عنوان Dark Souls: Remastered قرار دارد، از نورپردازی و جلوه های شیدر جدید این عنوان تا جلوه های صدا و ذرات. این عنوان دارای جلوه های تصویری 4k است و همچنین بازی در نرخ فریم 60 اتفاق می‌افتد. شما می‌توانید ویدیو منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

Dark Souls: Remastered هم‌اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است. مانند نسخه پیشین این مجموعه این نسخه نیز قرار است که برای کنسول نیتندو سوییچ نیز منتشر شود و این نسخه قرار است که در تاریخی نامشخص در تابستان سال میلادی جاری منتشر شود. چند هفته گذشته، حالت آنلاین این عنوان به صورت آزمایشی رایگان شده بود.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,