MSN-Apps-Tiles-Windows-10

مایکروسافت یک ماه پیش نرم افزارهای  MSN Sports و MSN Money را برای اینسایدرهای حلقه fast به روزرسانی کرد و قابلیت تم تیره را به آن ها اضافه کرد. اکنون این به روزرسانی برای کاربران عادی نیز عرضه شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

MSN Sports نام یکی از نرم افزارهای مجموعه MSN برای علاقه مندان به ورزش است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید از آخرین تغییرات تاریخ بازی ها آگاه شوید، برنامه ها و جداول زمان بندی آن ها را دنبال کنید و از آخرین اخبار تیم های مورد علاقه خود با خبر شوید. MSN Money نیز دیگر عضو خانواده ی MSN است که در بازار سرمایه کاربرد دارد و آخرین تغییر و تحولات بازار بورس را برای کاربران به نمایش در می آید.

msn-money-sports-dark-screens

نرم افزارهای MSN Sports و MSN Money با به روزرسانی اخیر  به کاربران  اجازه می دهند که بین دو حالت روشن و تیره برای پوسته ی نرم افزار انتخاب کنند.. تغییر به حالت تیره بسیار آسان است، برای این کار یک گزینه در صفحه ی اول منوی تنظیمات در نظر گرفته شده است. با این به روز رسانی یکپارچگی محیط ویندوز ۱۰ بهتر انجام می شود و جلوه ی زیباتری به سیستم عامل داده می شود.

در کنار این قابلیت، عملکرد نرم افزار نیز بهتر شده است و باگ های گزارش شده رفع شده اند و همچنین جابجایی بین اخبار و اطلاعات نیز راحت تر و بهتر شده است.

این به روزرسانی ها از طریق استور و برای تمام کاربران قابل دانلود و به روزرسانی است.

دانلود MSN Money

دانلود MSN Sports

منبع :

WINDOWSLATEST

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,