پس از فاش شدن تاریخ عرضه عنوان Darksiders III، شرکت THQ Nordic تاریخ عرضه این عنوان را به صورت رسمی اعلام کرد.

عنوان Darksiders III، عنوانی سوم شخص و ماجراجویی در سبک “هک اند اسلش” می‌باشد که نسخه قدیمی این عنوان محبوبیت بسیار زیادی پیش گیمرها دارند. جایی که گیمرها در نقش سومین سوار گروه آخرالزمان یعنی Fury به دنبال شکست هفت گناه مرگبار وارد فضایی آخرالزمانی از بهشت تا اعماق جهنم می‌شوند و به ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌پردازند. شخصیت Fury به عنوان یک ساحر، به دنبال برقراری تعادل میان خیر و شر است. او توانایی استفاده از جادو‌های مختلفی را دارد و سلاح مخصوص او یک شلاق است.

نسخه Collector این عنوان به قیمت 150 دلار عرضه خواهد شد که دارای تمام فایل های صوتی اصلی،‌ کتاب artbook و steelbook و مجسمه 10 اینچی شخصیت Fury است.

نسخه Apocalypse این عنوان به قیمت 400 دلار عرضه خواهد شد که دارای ژست های شخصیت های Vulgrim، Fury، War و Death است و همچنین دارای تمام ویژگی های نسخه Collector است.

برای کسانی که ترجیح می‌دهند تا این عنوان دانلود کنند می‌توانند نسخه دیجیتال این عنوان را به قیمت 70 دلار دریافت کنند که دارای دو DLC پس از انتشار و نسخه رایانه های شخصی این عنوان دارای فایل های صوتی دیجیتالی است.

شما می‌توانید با پیش خرید کردن این عنوان برای دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این عنوان را یک روز رودتر یعنی در روز 26 نوامبر تجربه کنید.

شما در ادامه می‌توانید تریلر نسخه  Apocalypse را مشاهده کنید.

تریلر نسخه Collector  را نیز می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

این عنوان برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی در تاریخ 27 نوامبر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و به همراه آن دو نسخه Collector و Apocalypse این عنوان نیز عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید با پیش خرید کردن این عنوان برای دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این عنوان را یک روز رودتر یعنی در روز 26 نوامبر تجربه کنید. هم‌اکنون شما می‌توانید این عنوان را از سایت آمازون پیش خرید کنید.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,