_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Dauntless با قابلیت Cross Play در دسترس قرار گرفت

عنوان Free to Play هیجان انگیزِ Dauntless که در آن باید به کشتن هیولاها و اژدهایان بزرگ بپردازید، اکنون در فروشگاه Epic Games Store برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. اما این تمام ماجرا نیست چرا که این بازی با داشتن قبلیت بازی میان پلتفرمی (Cross Play) و همینطور پیشروی میان پلتفرمی (Cross Progression) به طور کامل، در دسترس قرار گرفته است. 

این بازی یکی از انگشت شمارترین عناوین موجود در بازار است که از این قابلیت بین هر سه پلتفرم اصلی بازار پشتیبانی می‌کند که توانسته کاربران هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را کنار هم جمع کند. بنابراین اگر شما هم جزو کسانی هستید که این بازی را روی کنسول‌های سونی یا مایکروسافت انجام می‌دهید، می‌توانید به این پیشروی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز ادامه دهید و آن را همانطور دنبال کنید. این موضوع توسط توسعه دهنده این بازی در وبسایت Reddit تایید شده است. به جز این، می‌توانید لانچ تریلر این بازی را نیز در انتهای این مطلب مشاهده کنید تا کمی بیشتر با این بازی و ویژگی‌های شاخص و برجسته آن آشنایی پیدا کنید.

عرضه عنوان Dauntless روی کنسول‌های ویدیویی نسل هشتمی و همینطور فروشگاه Epic Games Store همزمان شده با آغاز Hunt Pass Season 5: Hidden Blades. طبق معمول مسیرهایی برای پیشروی در برابر بازیکنان قرار گرفته است که این مسیرها شامل Basic Track که به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار داده می‌شود، و همینطور Elite Track که باید در ازای پرداخت مبلغی، خریداری شود تا بتوانید از آن استفاده کنید، می‌شود. همچنین لازم به توضیح است که Elite Track پوسته‌های اختصاصی برای سلاح در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد و در کنار آن نیز ست‌های زرهی و همینطور رنگ‌های فصلی در اختیارشان قرار می‌دهد و همینطور میزان سطح تجربه Mastery را افزایش می‌دهد و بسیاری امکانات و ویژگی‌های دیگر به بازی‌بازان می‌دهد تا از آن‌ها بتوانند استفاده کنند.

همچنین لازم به توضیح است که شما می‌توانید با خریداری Elite Track Bundle پانزده مرحله ابتدایی Hunt Pass را سریعا بازگشایی کنید. کامل‌ کردن چالش‌های هفتگی، جمع آوری آیتم‌های جمع کردنی مختلف و شکستن و از بین بردن بخش‌های مختلف Behemoths از بهترین روش‌های ممکن برای به دست آوردن Experience هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی Dauntless می‌توانید در روزها و هفته‌های آتی نیز همچنان ما را دنبال کنید تا از آخرین اطلاعات و جزئیات این بازی با خبر شوید. توسعه دهندگان این بازی قول ارایه رویدادهای فصلی بیشتر را داده‌اند و اعلام کرده‌اند که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آن‌ها هستند تا در آینده در کنار Behemoths های بیشتر، به این بازی اضافه کنند. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که در ابتدا تریلر Hunt Pass: Hidden Blade و سپس لانچ تریلر عنوان Dauntless را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

936 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,