ایکس باکس بازان باید خود را برای تجربه این عنوان پسا-آخرالزمانی و علمی-تخیلی هیجان انگیزآماده کنند. به تازگی توسعه دهندگان بازی DayZ اعلام کرده اند که این بازی در طول سال ۲۰۱۸ به سرویس Xbox Game Preview خواهد پیوست و پس از آن کاربران ایکس باکس وان می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

همچنین توسعه دهندگان این عنوان افزودند:

بله! این بازی به سرویس Xbox Game Preview در زمانی نامشخص در سال جاری اضافه خواهد شد. این بازی برای کنسول پلی استیشن 4 نیز منتشر خواهد شد اما ما هنوز در مورد زمان دقیق آن مطمئن نیستیم.

بازی DayZ، در محیطی وسیع و البته سرشار از زامبی اتفاق می‌افتد. جایی که شما باید به دنبال جمع آوری آیتم‌های مختلف از قبیل لباس، اسلحه، غذا، کمک‌های اولیه و … بروید. سیستم بقا در بازی بسیار سخت و بی‌رحمانه طراحی شده به طوری که اگر شما در اثر اتفاقی کشته شوید، شما به اول بازی برخواهید گشت. به لطف سیستم بقا و سیستم همکاری،  این بازی به یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین بازی های سال 2018 تبدیل شده است.

با تمام این جذابیت های موجود ما همچنان بایستی منتظر تاریخ انتشار آن در سال 2018 باشیم و فقط می‌توان با اطمينان گفت که این بازی در سال مذکور منتشر خواهد شد. (البته ناگفته نماند که این عنوان قراربود، درسال 2017 منتشرشود و تاریخ عرضه آن به سال بعد يعنی سال 2018 موکول شد.)

منبع :

ONMSFT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,