_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدیدی از عنوان Dead Cells منتشر شد

به تازگی عنوان Dead Cells از حالت دسترسی زود هنگام خارج شده است و برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نیتندو سوییچ و رایانه های شخصی عرضه شده است.

عنوان Dead Cells، آخرین عنوان استودیو Motion Twin، چند روز گذشته و پس از گذراندن حدود یک سال حضور در سرویس دسترسی زودهنگام نرم افزار استیم، عرضه خواهد شد. این عنوان هم‌اکنون برای کنسول های ایکس ‌باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌ های شخصی در دسترس است. پیش از عرضه این عنوان، توسعه دهندگان آن تصمیم گرفته‌اند تا یک انیمیشن کوتاه در قالب تریلری از آن را منتشر کنند که مبارزات، زندگی و مرگ و صحنه‌های دیوانه‌ وار این بازی را به تصویر بکشد. در ادامه تریلر منتشر شده را مشاهده خواهید کرد.

عنوان Dead Cells، بازی‌بازان را به قلعه‌ای مملو از هیولا های خطرناک می‌برد که باید با آن ها به مبارزه بپردازید. در این عنوان سلاح های مختلفی وجود دارد،  Scrolls برای افزایش سه حالت اصلی، اسلحه‌ های ثانویه نظیر بمب ‌ها و برجک‌ ها و موارد خیلی بیشتر. Cell هایی که شما در طول هر مسابقه بدست می‌آورید می‌تواند برای باز کردن سلاح‌ های جدید استفاده گردد و یا با استفاده از آن میزان سلامتی خود را ارتقا دهید. ارتقا Mutator ها نیز برای بهبود وضعیت بازیکن در مرحله بعدی کارساز است. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان مورد انتظار را مشاهده کنید:

اگر در جریان بازی کشته شوید، بار دیگر زنده خواهید شد اما این باز شما با سبک مبارزات دشمنان خود آشنا شده‌اید و می‌توانید با استفاده از سلاح مناسب آنها را شکست دهید. سبک هنری پیکسلی عنوان Dead Cells و مبارزات جذاب و هیجان انگیز آن از جمله ویژگی‌های خاص این عنوان محسوب می‌شود.

عنوان Dead Cells در تاریخ ۷ آگست ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های ایکس ‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ  و پلتفرم رایانه‌ های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. این عنوان در حال حاضر از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,