در جدیدترین اخبار مربوط به سرگرمی، آقای یوهِی شیمیبوری (Yohei Shimibori)، کارگردان بازی Dead Or Alive 6 در رابطه با کراس پلی بین کنسول‌های دو شرکت مایکروسافت و سونی، یعنی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 گفته که “کراس پلی بین ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 یکی از رویاهای من است”. در ادامه برای جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

کراس‌پلی ویژگی‌ای است که دوست داریم در همه بازی‌ها داشته باشیم. به لطف همکاری شرکت‌ها و استودیوهای بازی‌سازی سرارسر جهان و شگفتی سونی که اخیرا کراس پلی با یکی از محبوب‌ترین عناوین بتل رویال حال حاضر یعنی Fortnite: Battle Royale را اعلام کرد، کم کم این قابلیت در دسته امکان پذیرها قرار می‌گیرد. در حال حاضر چند عنوان مانند Rocket League (شایان ذکر است که برای مدت زمان بسیاری است که کراس پلی بین نسخه‌های رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 امکان پذیر است) و Minecraft قرار است از این قابلیت پشتیبانی کنند و احتمالات در رابطه با Fallout 76 و دارا بودن این قابلیت بالا است.

حال، جدیدترین عنوانی که به احتمال بالا قرار است از این قابلیت پشتیبانی کند، جدیدترین نسخه از فرانچایز ژاپنی یعنی Dead Or Alive 6 است. اخیرا، در جریان مصاحبه‌ای که وب‌سایت گیمینگ بولت یکی از اعضای تیم نینجا، آقای یوهِی شیمیبوری (Yohei Shimibori)، کارگردان بازی Dead Or Alive 6 داشته، از او سوال شد که آیا بازی قابلیت کراس پلی خواهد داشت یا خیر. او در جواب گفت:

[کراس پلی] چیزی نیست که اکنون بتوانم به شما قول آن را بدهم اما [کراس پلی] یکی از رویاهای من است.

همچنین در رابطه با مکانیک آسیب پذیری Dead Or Alive 6 از یوهِی شیمیبوری سوال شد که جزئیات کمی در رابطه با آن به اشتراک گذاشت. اساسا، شخصیت‌ها اکنون به طور بصری تغییرات فیزیکی را با توجه به شرایط دعواها نشان می‌دهند، بنابراین اگر پایین بیفتند، کثیف خواهند شد و اگر ضربه محکمی دریافت کنند، آسیب‌های قابل‌مشاهده‌ای روی بدن شخصیت‌ها ظاهر خواهد شد. او در این رابطه توضیح داد:

به عنوان روشی برای نمایش “سرگرمی مبارزه شدید”، ما سیستمی را در نظر گرفته‌ایم که دیدن کثیفی و جراحت برروی فردی که در مسابقه سخت و دشواری قرار داشته باشد را آسان می‌کند. مشخصات ممکن است در آینده تغییر کند، اما برای این بازی، هنگامی که شخصیت‌ها در حرکت هستند، عرق می‌کنند، اگر به زمین بیفتند یا با هم برخورد کنند، کثیف می‌شوند و بعد از این که مهارت ویژه خود را استفاده کردند، با یک استارت قوی، ضربه سهمگینی وارد می‌کنند که باعث آسیب‌های ظاهری می‌شود.

با این حال، این ویژگی تنها یک ویژگی آرایشی و ظاهری است و نه آن که واقعا بر خود مبارزات تاثیر بگذارد. یوهِی شیمیبوری گفت که این ویژگی “روی گیم‌پلی تاثیر نمی‌گذارد”. بازی Dead Or Alive 6 در تاریخ 26 بهمن 1397 (15 فوریه 2019 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

GAMINGBOLT

246 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,