عنوان مبارزه‌ای Dead or Alive 6 اثر Koei Tecmo و Team Ninja اکنون به صورت رسمی به انتشار رسیده و در کل دنیا در دسترس کاربران قرار گرفته است. این اتفاق پس از گذشت چند سال وقفه در عرضه این سری دوباره رخ داده و دلیل خوبی شده برای خوشحالی علاقه مندان قدیمی این سری دوست داشتنی. اکنون تریلر زمان عرضه یا همان لانچ تریلر این بازی به انتشار رسیده که برای دیدن آن باید در ادامه من را همراهی کنید.

Koei Tecmo برای جشن گرفتن عرضه این بازی لانچ تریلر این بازی جذاب را به انتشار رسانده است که شخصیت‌های این بازی را نشان می‌دهد، بخش‌هایی از داستان بازی را به ما نمایش می‌دهد و البته برخی صحنه‌های هیجان انگیز و مهیج مبارزات گیم پلی آن را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید در انتهای این مطلب این تریلر زیبا و هیجان انگیز را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

Dead or Alive 6 اولین نسخه شماره دار این سری به حساب می‌آید که پس از نسخه نسل هفتمی این سری به انتشار رسیده است. آخرین نسخه اصلی این سری Dead or Alive 5 بود که در سال ۲۰۱۲ در دوره کنسول‌های نسل هفتمی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ به انتشار رسیده بود و اکنون پس از گذشت سال‌ها دوباره از راه رسیده تا علاقه مندان به این سری را دوباره دور هم جمع کند و باعث ایجاد لحظاتی شیرین برای آن‌ها شود. پس از وجود چنین وقفه طولانی و طاقت فرسایی، طرفداران این سری به شدت مشتاق هستند که ببینند این سری پس از سال‌ها چه چیزی برایشان آماده کرده و قرار است چطور آن‌ها را غافلگیر کند.

همچنین این مژده را باید به شما بدهم که در صورتی که قصد دارید این بازی را روی کنسول‌های میان نسلی مانند ایکس‌باکس وان ایکس انجام دهید، می‌توانید این بازی را با کیفیت 4K تجربه کنید. لازم به ذکر است که نسخه ایکس‌باکس وان ایکس این بازی تنها نسخه کنسولی این بازی است که قابلیت اجرای آن را با کیفیت 4K دارد چرا که نسخه پلی‌استیشن ۴ پروی آن با کیفیت 1080p به اجرا خواهد رسید. لازم به ذکر نیست که کاربران پلتفرم رایانه شخصی نیز می‌توانند خروجی 4K از این بازی داشته باشند. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که لانچ تریلر این بازی جذاب را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

934 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,