شرکت کپکام به‌زودی تغییرات مهمی را برای بازی Dead Rising 4 ایجاد خواهد کرد. مود جدید Capcom Heroes در به‌روزرسانی پنجم دسامبر وجود خواهد شد و هم‌چنین نسخه PS4 آن نیز در همان روز عرضه خواهد شد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بعضی از تغییرات شامل حال دشمنان انسان می‌شود مانند Maniacs، انسان‌های دیوانه‌ای که فرانک باید با آن‌ها مقابله کند. بدین ترتیب آنان معنی‌دارتر و سخت‌جان‌تر خواهند شد و هوش مصنوعیشان نیز برای کمک به این تغییرات بهبود خواهد یافت.

شش ماموریت جانبی نیز برای گیمرها در نظر گرفته شده است که فرانک باید در Willamette به افراد کمک کند. هر بازمانده خط ماموریت خود را دارد و انجام دادن آن تنوع خاصی از لباس‌های فرانک را برای شما به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید او را بسیار منحصر بفرد کنید!

به علاوه، پیشرفت‌هایی نیز در کل تجربه گیم‌پلی صورت گرفته است. هوش مصنوعی بهتر، ماموریت‌های دقیق، پاسخگویی بهتر کنترلر، سرعت بیشتر حمله و … مثل این که شرکت کپکام عزم خود را برای بهبود این بازی جزم کرده است. حال باید بنشینیم و ببینیم که این تغییرات در عمل چگونه خواهند بود.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

TWINFINITE

120 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,