escape-dead-island-xbox

گویی موج عناوین نسل قبلی برای کنسول اکس‌باکس وان تمامی ندارد. مایکروسافت دیروز رسما اعلام کرد که دو بازی Dead Space Ignition و Escape Dead Island به فروشگاه اکس‌باکس وان اضافه‌ شده‌اند و کاربران این کنسول اکنون می‌توانند این عناوین خاطره‌انگیز را در کنسول جدید خود اجرا کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه، با وینفون همراه باشید.

اخیرا مایکروسافت اعلام کرده بود که بیش‌از ۲۸۰ عنوان اکس‌باکس ۳۶۰ برای اکس‌باکس وان فراهم شده است. همچنین  آن‌ها بیان کردند که با همکاری شرکای‌شان در این صدد هستند که از طریق ویژگی Backward Compatibility عناوین بیش‌تری را به کنسول جدید خود بیاورند.

Dead Space Ignition: این بازی که گرافیکی کمیکی دارد در ادامه‌ی داستان Dead Space 2 است و شما باید جلوی شیوع بیـماری‌ای ناشناخته را بگیرید.

دانلود از فروشگاه اکس‌باکس

Escape Dead Island: این بازی داستان شخصی را روایت می‌کند که برای یافتن دلیل برخی اتفاقات غیرقابل توضیح، راهی جزیره‌ای می‌شود اما، طولی نمی‌کشد که متوجه  وخامت اوضاع در این جزیره می‌شود. این بازی شما را در جزیره‌ای قرار می‌دهد که در آن پر است از زامبی‌ها. حال باید به فکر فرار باشید.

دانلود از فروشگاه اکس‌باکس

دیدگاه خود را درباره‌ی پشتیبانی از عناوین نسل قبلی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

301 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,