Square Enix Collective ناشر این بازی و توسعه‌دهنده آن  Deadbeat Productions اعلام کرده‌اند که Deadbeat Heroes در دهم اکتبر برای اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

Deadbeat Heroes در سال 1970 لندن اتفاق می‌افتد جایی که مجرمان با قدرت استثنایی خود باعث ایجاد ضرب و شتم در مقیاسی فاجعه بار می‌شوند. برای متوقف کردن آن‌ها، شهر به قهرمان‌های جدید نیاز دارد و به موجی جدید از Deadbeat Heroes محتاج است.

با قدرت‌های فوق‌العاده به دنیا نیامده‌اید؟ مشکلی نیست. Deadbeat Heroes به یک سلاح آزمایشی مجهزاند که با آن می‌توانند قدرت‌های دیگران را قرض بگیرند. شما باید قلب مردم را به دست بیاورید در حالی که تیر نخورید، بریده نشوید، منفجر و خورده هم نشوید. مخصوصا مواظب باشید خورده نشوید!

تولیدات Deadbeat به طور خاص شامل توسعه‌دهندگان سابق Lionhead و Rockstar است و نویسنده این بازی، آن را از کامیک‌های دهه‌ 60 و 70 الهام گرفته است.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

DOALSHOCKERS

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,