بازی‌های کنسول قدیمی مایکروسافت، ایکس‌باکس 360 قابل اجرا بر روی کنسول جدید ایکس‌باکس وان نبودند اما مایکروسافت تقریبا هر هفته به تعداد بازی‌های بکوارد ایکس‌باکس 360 که قابل اجرا بر روی ایکس‌باکس وان هستند می‌افزاید و این هفته هم تفاوتی با قبل نداشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

عنوان‌هایی مانند Attack on Earth, Deadfall Adventures, Girl Fight, Mutant Storm Reloaded, و Yosumin! LIVE هم به لیست بازی‌های قابل اجرا بر روی ایکس‌باکس وان پیوستند. بسیاری ازین بازی‌ها تجربیات جالب و عالی برای گیمرها محسوب می‌شوند، اگر شماهم یکی از کسانی هستید که این بازی‌ها را برای ایکس‌باکس 360 خود تهیه کرده بودید با خیال راحت اجرای آن‌ها را بر روی کنسول جدیدتان بررسی کنید.

0 day Attack on Earth شما را برای مبارزات در مکان‌های مدرن از شهرهای بزرگ قرار می‌دهد. سوار بر هواپیماهایی که نمونه آن را شاید در آینده ببینید می‌شوید تا دشمنان غول‌پیکر را نابود کنید. آیا این توانایی را دارید که سیاره را از دست دشمنان و مهاجمان نجات دهید؟ زمانی می‌توانیم به این قضیه پی ببریم که شما مهارت‌های لازم را داشته باشید.

— بازی‌های 0 day Attack on Earth, Girl Fight و Yosumin! LIVE امروز وارد مجموعه بازی‌های ایکس‌باکس وان شدند.

Larry Hryb 📍#NYC (@majornelson) October 26, 2017

در بازی Deadfall Adventures شما در جایگاه تک تیر‌اندازی که چکمه هایی شبیه به شخصیت فیلم ” ایندیانا جونز” پوشیده است قرار می‌گیرید. شما در نقش James Lee Quatermain که از نسل ماجراجوی افسانه‌ای Allan Quatermain است بازی می‌کنید. ناگهان Quatermain تصمیم می‌گیرد به دولت آمریکا در پیدا کردن شی قدرتمند باستانی کمک کند تا قبل از نازی‌ها و روس‌ها به آن دست پیدا کنند. این داستان آشنا به نظر می‌ رسد درست است ؟ برای پیدا کردن این شی قدرتمند باید در معابد و خرابه‌های سرتاسر دنیا به جستجو بپردازید.

Girl Fight یکی از جذابترین بازی‌ها در ژانر خود است. در طول داستان شما 8 بانوی جنگجو و خشمگین را دنبال می‌کنید که با قدرت‌های ذهنی و روانی در مرکز تحقیقاتی دولت مخفی به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.شما در این بازی برای نابودی رقبا و مخالفانتان می‌توانید از مبارزات تن به تن استفاده کنید یا آنکه از قدرت‌های ذهنی و ویژه خود بهره ببرید.سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد اینطور نیست؟

 همچنین دو بازی Deadfall Adventures و Mutant Storm Reloaded امروز وارد لیست بکوارد ایکس‌باکس وان می‌شوند.
— Larry Hryb📍#NYC (@majornelson) October 26, 2017

Mutant Storm Reloaded بازی‌ با سبک تیر‌اندازی هیجان انگیز است که در آن شما در اتاقی که هر لحظه در حال تغییر است باید از طریق انفجار راه خودتان را پیدا کنید. هدف این بازی نجات بشریت بدون استفاده از زور و فشار است. مجموعه سلاح‌ها افزایش پیدا کرده‌اند. در این بازی جالب شما بلافاصله بعد از هر پاکسازی جوایز و پاداشی را دریافت می‌کنید. فراموش نکنید که حتما از موانع معماری هم دراین بازی سود ببرید.

اخرین بازی در این لیست Yosumin! LIVE که نوعی از بازی‌های پازلی دنباله رو Bejeweled است، قرار دارد. وظیفه شما در این بازی اینست که کاشی های مطابق هم را پیدا کرده و بعد از ناپدید کردن آنها کاشی های عظیم‌تری را بسازید که راه خروجی شما به بیرون هستند.

این هفته بازی‌های زیادی را برایتان به ارمغان می‌آورد، اما اگر شماهم به بازی‌های ایکس‌باکس 360 علاقه‌مند هستید حتما پیشنهاد می‌کنیم که بازی Deadfall Adventures را روی ایکس‌باکس وان خود بررسی کنید. کسی هست که دوست نداشته باشد مانند ایندیانا جونز شود؟ این بازی برای ماه نوامبر با عنوان “گلد” به صورت کاملا رایگان برای کسانی که عضویت Xbox Live Gold را دارند قرار داده شده است.

اگر شماهم مایل هستید که اخبار کامل بازی‌های ویندوز 10 و ایکس‌باکس را از دست ندهید حتما با وینفون همراه باشید و لحظه ای چشم از وینفون برندارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,