Deadly Premonition یک بازی در سبک ماجراجویی و ترسناک است که در مورد پرونده‌های عجیب جنایی است که گرافیک ضعیفی دارد اما به خاطر داستان بازی توانسته علاقه‌مندانی را به خود جذب کند. این بازی انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس 360 بود که دیروز وارد لیست بکوارد ایکس‌باکس وان شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حالی که اعلام ورود بازی به لیست بکوارد همیشه به شکل گروهی اعلام می‌شد، دیروز این بازی به تنهایی وارد لیست شد و کمپانی ورود آن را اعلام کرد.اینبار نوبت بازی دوقطبیِ ترس و بقا با عنوان Deadly Premonition است.

Deadly Premonition وارد لیست بکوارد ایکس‌باکس وان شد.

— Larry Hryb (@majornelson) November 2, 2017


Deadly Premonition بازی مرگباری است که حدودا ده سال پیش توسط شرکت Ignition منتشر شد. سبک بازی کاملا کلاسیک است. شخصیت اصلی این بازی مامور ویژه اف‌بی‌آی Francis York Morgan است که در حال بررسی قتل‌های زنجیره ای است که در یک شهر روستایی اتفاق افتاده است و فردی مسئول تمام این قتل‌هاست. عواملی غیر طبیعی و ماورایی هم در کنار وقایع واقعی در بازی گنجانده شده است.

در این سفر و ماجراجویی شما باید تمامی اهالی روستا را مورد بازجویی قرار دهید و صحنه‌های جرم خونین و مرگبار را بررسی کنید و در این میان به اسرار تیره و تاریکِ شهر پی می‌برید. سلاح‌های گرم و سرد مختلفی مانند شاتگان، کلت، چاقو و موادری دیگر توسط بازیکن استفاده می‌شود.

از ویژگی های مثبت این بازی می‌توان موسیقیِ متن خوب آن اشاره کرد و همچنین فضاهای فانتزی که دارد البته ابهاماتی که در روند داستان وجود دارد هم نکته قوتی به حساب می‌آید که باعث می‌شد شمارا به ادامه بازی وادار کند. از ویژگی‌های منفی بازی هم می‌توان همان گرافیک ضعیف و دموهای متعددی که در بازی پخش می‌شود و برای بازیکن خسته کننده می‌شوند اشاره کرد. اما این بازی با تمام نقاط ضعف و قوت توانسته رتبه‌ی 7 از 10 را برای خود بدست آورد. اگر فکر میکنید این بازی مطابق سیلقه شما است با هزینه‌ی 19.99 دلار می‌توانید آن را تهیه کنید.

نظرات خود را درباره‌ی این بازی با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,