xbox-one-e1447056758306

می توان سال ۲۰۱۵ را یکی از بهترین سال های مایکروسافت در بخش فروش کنسول خود یعنی Xbox One دانست، سالی که در رقابت تنگاتنگ بین این کنسول با همتای خود PS4 گذشت، با این که Xbox One نتوانست PS4 را در میزان فروش شکست دهد اما باز هم کنسول ردموندی ها نسبت به دو سال گذشته یعنی ۲۰۱۴ فروش و رشد چشمگیری داشت. 

با توجه به گزارش اخیری که از سوی NPD منتشر شده است، کنسول رقیب مایکروسافت یعنی PS4 در سال ۲۰۱۵ توانست در تمامی ماه ها با فروش حداکثری Xbox One را شکست دهد، اما نمی توان از فروش خوب Xbox One هم چشم پوشی کرد. طبق گزارش یاد شده ماه دسامبر ۲۰۱۵ را می توان بهترین ماه Xbox One نام گذاری کرد.

در ادامه ی این گزارش آقای Mike Nichols نیز در بیانیه ای اعلام کرد که ماه دسامبر بهترین ماه برای این کنسول از نظر میزان فروش بوده است، در ادامه ی این بیانیه آقای Nichols اشاره کرد که بیشترین میزان فروش به دلیل وجود بازی های اختصاصی در Xbox One بوده است و گفته است که در سال ۲۰۱۶ نیز تعداد این بازی ها بیشتر خواهد بود. با این حال باید دید که آیا مایکروسافت می تواند سونی را در بخش فروش کنسول های بازی شکست دهد یا خیر.

منبع :

MICROSOFT_NEWS

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سجاد
پاسخ دهید دوشنبه 28 دی 1394

فیل اسپنسر گفته بود شاید نتونیم میزان فروش پی اس رو شکست بدیم اما تلاش میکنیم سودمون بیشتر باشه و کاربرامون لذت کافی رو از بازی کردن ببرن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,