کمپانی دل امروز نسخه جدید و به روز شده لپ تاپ XPS 13 خود با پردازنده های نسل هشتم اینتل را معرفی کرد. به گفته‌ی این شرکت، نسخه به روز شده XPS 13 با پردازنده نسل هشتم Core i7 اینتل و حالت انرژی پویا جدید (Dynamic Power Mode)، تا ۴۴ درصد بهبود کارایی و عملکرد خواهد داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نکته مهم این است که نسل هشتم پردازنده های اینتل Core i7 در حال حاضر از چهار هسته بهره می برند، در حالی که در نسل ۷ تعداد هسته ها، دو بود. این افزایش تعداد هسته ها منجر به بهبود عملکرد در عملیات چند وظیفه ای و اجرای نرم افزارهای متعدد می شود.

حتی با این که سال ها از معرفی XPS 13 می گذرد، این دستگاه هنوز هم به لطف صفحه نمایش InfinityEdge خود، کوچکترین لپ تاپ ۱۳.۳ اینچی موجود در دنیا است.

لپ تاپ XPS 13 با پردازنده نسل هفتم اینتل Core i3 در حال حاضر در ایالات متحده در دسترس قرار داد که قیمت آن از ۷۹۹ دلار شروع می شود. نسخه جدید XPS 13 با پردازنده نسل هشتم اینتل Core i7 نیز با قیمت ۱۳۹۹.۹۹ دلار از ۱۲ سپتامبر در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. همچنین دل در ماه اکتبر فروش پیکربندی های مختلف این دستگاه را شروع خواهد کرد.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,