_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نسخه دلوکس بازی INVERSUS به اکس باکس وان آمد!

نسخه دلوکس بازی INVERSUS هم‌اکنون برای خرید و دانلود در دسترس است. این نسخه از بازی، پنجاه نقشه از جنون سیاه و سفید، تعداد بسیاری از آیتم‌های بازشدنی‌، فرصت شرکت در بازی با دوستانتان و هم‌چنین مجالی برای شلیک به آنان در مسابقه‌های مرگ را فراهم می‌آورد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

در بازی ربات‌هایی با هوش مصنوعی به دنبال بازیکنان تنها هستند و احتمالا گزینه‌ای از بخش تک نفره است تا به شما فرصت تسریع مهارت‌ تیراندازی و هم‌چنین درک مکانیزم بازی را بدهد. ممکن است تمام این‌ها گیج‌کننده باشد اما نسخه دلوکس INVERSUS کاملا ساده است… به دوستانتان شلیک کنید، به دشمنانتان شلیک کنید، فقط و فقط شلیک کنید!

توضیحات بازی

پنجاه نقشه منحصر به‌فرد، صدها آیتم بازنشده، ربات‌های هوش‌ مصنوعی و بخش چند نفره، همه و همه در نسخه definitive بازی INVERSUS. زمین بازی در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد اما وقتی که بازی آغاز می‌شود، پیچیدگی در سراسر آن ایجاد می‌شود. حرکت بازیکن به رنگ مخالف شبکه سیاه و سفید محدود می‌شود. دیوارهای من راه تو هستند و دیوارهای تو راه من! هر شلیک به منظور بستن، تله‌گذاشتن و نزدیک شدن به دشمن است. تا چهار نفر می‌توانند در حالت VERSUS و هم‌چنین دو نفر در حالت ARCADE بازی کنند. اول مهارتتان را با کامپیوتر بالا ببرید و سپس با ورود به بخش آنلاین به رنک جهانی بپیوندید!

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

THEXBOXHUB

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,