_ویندوز پنل جدید

ویندوز اکسپلورر با طراحی مدرن و رابط کاربری فلوئنت چگونه خواهد بود؟! یک طرح مفهومی جذاب از ویندوز اکسپلورر ویندوز 10

مایکروسافت ماه‌ها است که کار روی طراحی جدید ویندوز 10 را شروع کرده و شاهد هستیم که بخش‌های مختلفی از این سیستم‌عامل در حال تغییر و نوسازی هستند. با وجود اینکه این شرکت در طول سال‌ها بارها و بارها نسخه‌های جدیدی از ویندوز را عرضه کرده است، ولی یک بخش اصلی و مهم در این سیستم‌عامل وجود دارد که در این سال‌ها تا حدود زیادی دست نخورده باقی مانده است؛ که این بخش چیزی نیست جز ویندوز اکسپلورر. در ادامه همراه وینفون باشید.

برای کاربران قدیمی ویندوز همچنان ویندوز اکسپلورر همان حال و هوای سال‌های دور را دارد، به طوری که اگر شخصی از سال 2001 به الآن بیاید، همچنان این بخش از ویندوز برایش آشنا خواهد بود.

اما اکنون طراحی به نام InfernoGems می‌خواهد سنت‌شکنی کند و این بخش را تغییر دهد. تغییرات او در طراحی مفهومی خود از ویندوز اکسپلورر در عین این که آشنا به نظر می‌رسد، اما سبب شده این قسمت از ویندوز بسیار جذاب‌تر شود و با استفاده از سبک کار مرورگر محور که این روزها رواج یافته، برای استفاده در دستگاه‌های لمسی نیز بهینه شده است.

بدون شک ما در آینده شاهد ارائه یک طراحی مدرن از سوی مایکروسافت برای ویندوز اکسپلورر خواهیم بود، ولی هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد ظاهر آن در دسترس نیست، ولی با توجه به اقدامات اخیر مایکروسافت، می‌توان انتظار داشت که همانند همین طرح مفهومی، مایکروسافت نیز از طراحی زبانه‌دار استفاده کند.

نظر شما در مورد این طرح مفهومی چیست؟

منبع :

MSPU

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
golpesar73
پاسخ دهید دوشنبه 16 بهمن 1396

افيس 2019 هر طوري بشه ميشه يه نمايي از اكسپلورر جديد رو ديد

طرح خوبه ولي بيش از حد خالي و كم امكانه..كه به خاطر اينه كه ريبون رو حذف كرده!!

حذف ريبون درست نيست و ريبون هنوزم جذاب و كاراست
ريبون از افبس به اكسپلورر رفت… كه مشخصا هر تغييري در افيس تا امروز براش اتفاق افتاده معادلش در اكسپلورر هم افتاده…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,