مایکروسافت هالولنز به زودی می تواند برای احیای بازار رسانه های سنتی مورد استفاده قرار گیرد. طراحی به نام جاناتان دا کاستا یک طرح مفهوم واقعیت ترکیبی برای ایجاد یک تجربه واقعیت ترکیبی “الهام بخش” برای مایکروسافت و Qwant (یک موتور جستجو که “به حریم خصوصی شما احترام می گذارد”) خلق کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این ویدیوی مفهومی در واقع نشان می دهد که چگونه یک کاربر قادر خواهد بود با استفاده از هالولنز یک خرید آنلاین از یک مجله انجام دهد. در این ویدیو، خواندن یک مجله مد و استفاده از هالولنز، کارت های هالوگرافیکی را باز می کند که کاربران را از همان هالولنز به یک وب سایت می برد. از آن جا، کاربران می توانند رسانه را مشاهده کنند، جزئیات بیشتری در مورد یک موضوع خاص دریافت کنند، موارد مورد نظر خود را خرید کنند و بسیاری کارهای دیگر انجام دهند.

این طرح مفهوم همچنین به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از هالولنز، آیتم ها را از یک فروشگاه آنلاین به صورت هالوگرام در محیط زندگی واقعی خود مشاهده کنند.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

طرح های مفهومی شبیه به این طرح، قدرت عظیم واقعیت ترکیبی و هالولنز را به نمایش می گذارند. با این حال توجه داشته باشید که هالولنز یک دستگاه ۳۰۰۰ دلاری است، بنابراین برای تجربه قابلیت های هیجان انگیز آن، باید بیشتر صبر کنیم تا این دستگاه رواج بیشتری پیدا کند.

نظر شما در مورد این طرح مفهومی چیست؟

منبع :

MSPU

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حمید
پاسخ دهید چهارشنبه 14 تیر 1396

سلام میشه راهنمایی کنید چرا موقع اپدیت تلگرام خطا میده بقیه برنامه ها مشکل نداره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,