بازی Destiny 2: Forsaken ثابت کرده است که دقیقا همان چیزی است که همه از این عنوان انتظار داشتن و انتظار همه‌ی طرفدارانش را برآورده ساخته است، شبیه به The Kaken King با اولین Destiny است، Forsaken برخی از مشکلات سری پیش را برطرف کرده و به اولین بازی این عنوان تبدیل شده است که بازیکنان را با تُن پرمعنا و محتوای بسیار خوب خود شگفت‌زده کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

یکی از ویژگی‌هایی این بازی که مردم به آن واکنش خوبی نشان دادند مکان شهر رویایی این بازی است، منطقه‌ای وسیع و باز که به محض پا گذاشتن در آن، کاملاً آماده‌ی اکتشاف است و در آنجا شما می توانید بی‌درنگ به اکتشاف منطقه بپردازید. اگرچه همانطور که می‌بینید  کمپانی Bungie ابتدا این مکان را مانند سایر مکان‌های دیگری که در بازی دستینی می‌بینید، قرار داده‌بود. کمپانی Bungie درحالی که در مورد یک پنل EGX صحبت می‌کرد تایید کرد که این برنامه در ابتدا برای پیشرفت بازیکنان در آن مکان و سپس حمله‌ی آن‌ها به دیگر مناطق برای جمع‌آوری منابع بود و با سایر مکان‌های دیگر در بازی تفاوتی نداشت.

با این وجود این ایده در نوامبر 2017 فراتر از مراحل ابتدایی خود قدم گذشت و سرانجام کمپانی Bungie تصمیم گرفت که کل این منطقه را باز کند و آن را گسترش دهد. و قطعاً اینطور  به نظر می‌رسد که این کار را نیز به نحوه عالی انجام داده‌است و این مکان را با طراحی شگفت‌انگیز وارد بازی کرده‌است. شما می‌توانید پنل کامل این تغییرات را در ویدیوی زیر ببینید(با تشکر از Eurogamer) تا جزئیات جالب و نهفته‌ای از این توسعه را مشاهده کنید.

حالت Gambit بازی دستینی 2 در حال حاضر در یک آزمایش کلی قرار دارد و آزمایش آن چند روز به طول می‌انجامد بنابراین هنوز باید مدت زیادی منتظر این توسعه باشیم.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,