به تازگی شرکت سازنده عنوان Destiny 2، در جریان لایواستریمی اطلاعاتی کاملی از سیستم جدید مهمات این عنوان که قرار است به وسیله بسته الحاقی  Destiny 2: Forsaken به آن اضافه شود؛ منتشر کرده است.

تیم سازنده آن اشاره کرده است که تمام آن نکات ریز و ظریفی که در عنوان اول ما وجود نداشت را ما در نسخه دوم این مجموعه قرار دادیم و در آینده نچندان دور قرار است تا این سیستم را نیز لذت بخش تر از همیشه طراحی کنیم.

با عرضه این بروزرسانی شما می‌توانید 3 اسلحه یک نوع را به همراه خود داشته باشید و این کار باعث می‌شود که تعادل بخش چند نفره بهم بریزد به همین دلیل تغییرات دیگری برای این متعادل کردن این بخش داده شده است.

برای مثال دو عدد از مهمات اسلحه‌ ویژه یا Special Weapon  در زمان زنده شدن به شما داده می‎شود.حال اگر شما تصمیم بگیرید دو اسلحه‌ی ویژه را به طور همزمان در قسمت Load out خود قرار دهید، میزان مهماتی که برای هر اسلحه در زمان زنده شدن دریافت می‌کنید، نصف خواهد شد و شما تنها یک گلوله برای هر اسلحه دریافت می‌کنید. همچنین مهمات استفاده نشده‌ی سلاح‌های ویژه در زمان کشته شدن بازی‌باز برروی زمین خواهند افتاد و دیگران قادر به برداشتن آن خواهند بود.

ماد های این عنوان نیز تغییراتی را داشته‌اند؛ برای مثال در زمان Dismantle کردن اسلحه، تمام ماد های استفاده شده در آن سلاح مستقیما به بخش Inventory منتقل خواهند شد. ماد های استفاده شده برروی بخش‌های مختلف زره نیز تغییر کرده و این بار به شما اجازه‌ استفاده‌ی چند بار از یک ماد را می‌دهد. برای مثال شما می‌توانید از چندین ماد کاهش دهنده‌ی زمان آماده سازی نارنجک برروی زره خود استفاده کنید که تاثیر آن‌ها با هم جمع خواهند شد.

محتوای منتشرشده چندین ماد را به همراه خود خواهد داشت که این ماد ها عبارتند از:

 • ماد Backup Mag: این ماد باعث می‌شود تا خشاب های شما افزایش یابند.
 • ماد Minor Spec: این ماد با افزایش میزان آسیب وارد شده به دشمنان به شما کمک می‌کند تا دشمنانتان را زودتر از پای در بیاورید.
 • ماد Boss Spec: این ماد همان ماد Minor Spec بوده ولی بر روی دشمنان کلاس باس شما تاثیر خواهد گذاشت و ماد قبلی بر روی این کلاس دشمن تاثیری نخواهد داشت.

البته این نکته را باید در نظرداشته باشید که با عرضه ماد های جدید ماد های سال اول این عنوان قابل استفاده نخواهند بود.

بسته الحاقی Destiny 2: Forsaken در تاریخ 3 سپتامبر برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. به نظرتان با اضافه شدن این تغییرات این عنوان جذاب تر خواهد شد؟ و یا هنوز این عنوان به تغییرات خیلی بیشتری نیاز دارد؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , ,