بازی Destiny 2 برای کنسول‌ها عرضه شد و بانجی از این که بازی روی هر دو کنسول با 30 فریم بر ثانیه اجرا شود، مطمئن شده است اما نسخه اکس باکس وان این بازی با مشکلی دست و پنجه نرم می‌کند. تعدادی از گیمرها افت فریم را هنگام بعضی از رویدادهای بازی گزارش داده‌اند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بر اساس کاربر ردیت FruitnYoghurt، تعدادی از رویدادهای Destiny 2 با افت فریم مواجه هستند. این رویدادها شامل  Vex و Cabal و  Fallen Events on Nessus وFallen Event on EDZ هستند. این مسئله را کاربران دیگر هم تایید کرده‌اند و ظاهرا در تمام نسخه‌های اکس باکس وان وجود دارد. با این که این مشکل بسیار جدی نیست اما گیمرها را از بازی خسته می‌کند.

به نظر می‌رسد که بانجی به‌زودی برای حل این مشکل اقدام می‌کند و مطمئنیم تا الان خبر این افت فریم به گوششان رسیده است. در اخباری مرتبط، بانجی تایید کرده که رویداد Faction Rallies در 26 سپتامبر شروع می‌شود و گیمرها می‌توانند به برج رفته و با یکی از سه رهبر جناح‌های DEAD ORBIT و FUTURE WAR CULT و NEW MONARCHY صحبت کنند.

گیمرها باید در فعالیت‌هایی چون ماجراجویی Lost Sectors و رقابت در Crucible شرکت کنند. هم‌چنین بانجی نشان داده است که بازی می‌تواند 60 فریم هم اجرا شود اما توضیح داده که این کار مشکلاتی را به همراه دارد و برای همین آن را انجام نخواهد داد.

بازی Destiny 2 یک شوتر اول شخص است که توسط بانجی توسعه یافته و نسخه کامپیوتر آن در اکتبر عرضه خواهد شد.

اگر شما نیز چنین مشکلی را مشاهده کرده‌اید آن را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

SAGMENTNEXT

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
تقی
پاسخ دهید دوشنبه 3 مهر 1396

سلام
میشه دوستان برنامه نویس و باقی دوستان علاقمند پیگیر شن که مالک بازی QUIZ OF KINGS رو راضی کنن تا نسخه ی ویندوزی هم بنویسن؟
ممنون از همکاری همه تون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,