در نهایت انتظار ها به پایان رسید و در زمان مقرر شده بازی Destiny 2 در دسترس قرار گرفت. بازیکنان می توانند مجموعه ای کامل از مأموریت ها را در یک داستان جدید با نام Bungie ایجاد کنند. شما می توانید برای خرید Standard Edition ،Digital Deluxe Edition ،Package for Game و Expansion را انتخاب کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Bungie خطاب به کسانی که دنبال ویژگی Clans در بازی هستند این را اعلام کرد که این ویژگی تا روز ها بعد از انتشار بازی از دسترس خارج خواهد بود.

Destiny، یک بازی تیراندازی اکشن است که شما را در یک سفر حماسی در منظومه شمسی قرار می دهد. به رهبری قائول، فرمانده Red Legion سرخ، آخرین شهر ایمن بشریت مورد حمله قرار گرفته است، او سپاه شهر را از قدرت خود بیرون راند و باز ماندگان مجبور به فرار شدند. شما به دنیای مرموز و ناشناخته منظومه شمسی ما می روید تا زرادخانه سلاح و توانایی های جنگی جدید را از بین ببرید. برای شکست Red Legion و مقابله با Ghaul، باید قهرمانان پراکنده بشریت را دوباره متحد کنید، با یکدیگر کنار بیایید و برای بازگشت به خانه بجنگید.

توضیحات نسخه های مختلف بازی برای خرید:

  • نسخه فیزیکی، معمول ترین حالت خرید بازی خواهد بود و در بسیاری از مراکز فروش بازی ارائه خواهد شد. این نسخه شامل اصل بازی به همراه برخی ویژگی های پیش خرید شده می باشد.
  • نسخه دیجیتالی، امکان دسترسی به اصل بازی را البته در فرم لایسنس دیجیتالی که به حساب کاربری شما محدود شده است، فراهم می کند.
  • نسخه محدود، متشکل از نسخه فیزیکی بازی به همراه کدهای بازی و جعبه ای با تم بازی می باشد. همچنین کد هایی برای شمشیری خاص و … به شما داده خواهد شد. این نسخه مختص آمریکا است.
  • نسخه دیجیتالی لوکس نسخه دیجیتال بازی به همراه کدهایی مانند شمشیر و ویژگی هایی دیگر را برای شما ارایه خواهد کرد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,