همانند بازی اصلی، کمی بعد از عرضه Destiny 2 گیمرها دایما رازهای مختلف و ایستر اگ‌های درون بازی را پیدا می‌کنند. با گذشت ساعت‌ها در دنیای این بازی برخی از روش‎های پیچیده برای باز کردن محتوای پنهان کشف شده است. ما پنج اسرار مورد علاقه خود را که تاکنون کشف شده‌اند، برایتان گرد آورده‌ایم. پس با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

1. اتاق مخفی را در برج پیدا کنید

اولین راز گیمرها را به برج می‌کشاند (که بعد از تمام کردن داستان اصلی باز می‌شود) و مقداری بیشتر از دانش Destiny را کشف می‌کند. با استفاده از یک مسیر خاص، اتاقی در انبار پیدا می‌شود که به یک کتاب بدشگون برای تحقیقات Ghost ختم می‌شود.

برای دسترسی به اتاق بعد از رسیدن به برج به شرق بروید و راهرو را تا انبار دنبال کنید. از پله‌ها بالا بروید و به بالکن طبقه دوم که رسیدید محیطی که در عکس بالا نشان داده شده را مشاهده می‌کنید. به داخل لوله‌ی کنار دستگاه جوش‍کاری بپرید و از شکاف آن داخل شوید تا به راه مخفی دسترسی پیدا کنید. بعد از فرود از کانال تهویه، که منجر به رسیدن اتاق مخفی می‌شود، پیروی کنید.

اگرچه این اتاق چیز زیادی برای کشف ندارد اما یک کتاب اسرار آمیز و یک فلاسک روی میز مرکزی آن قرار دارد. پس از بررسی، گوست شما Ana Bray ( یک شکارچی گمشده در Destiny قبلی) را نشان می‌دهد. معلوم نیست که این نشانه‌ای از داستان آینده باشد اما هنوز هم اشاره‌ای به تحقیقات دانش Destiny دارد.

2. چالش “زمین مذاب است” را انجام دهید

راز دیگری که در دل برج نهفته، چالش floor is lava است. در Destiny 2 گیمرها یک مینی گیم را در لبه‌ی بالای برج اصلی در توده‌ای از آشغال‌های طبقه‌بندی شده، پیدا خواهند کرد. هنگامی که به آن نزدیک می‌شوید اخطار Don’t Pick Me Up ظاهر می‌شود و بعد از برداشتن آشغال‌ها این مینی گیم شروع می‌شود.

بعد از فعالسازی، یک مسیر آبی رنگ در برج ظاهر می‌شود که برای اتمام این چالش باید به آن برسید. همانطور که از اسمش پیداست، برخورد با زمین ‌آسیب خورشیدی سنگینی را به شما وارد می‌کند بدین معنا که برای رسیدن به هدف باید از بین اشیا و نرده‌ها حرکت کنید.

3. گشت‌زنی مخفی در مزرعه

همانند چالش The Floor is Lava در برج، دومین فضای موجود در بازی Destiny 2 یعنی مزرعه نیز مینی گیم‌های مخفی خود را دارد. برای شروع Scouting Patrol از کنار آسیاب بالا بروید و روی نوک آن بایستید و در جهت مخالف آن بدوید تا Sentry Ranks به شخصیت شما اعمال شود.

بعد از گرفتن دو Rank، به روی سقف ساختمان بپرید و کابل‌های بین آسیاب و ساختمان بغلی را دنبال کنید. تا قبل از گرفتن رنک چهارم کابل‌ها را دنبال کنید. برای از بین بردن از این‌ها دکمه X را روی کنترل فشار دهید.

وقتی که Sentry Ranks شما از بین رفت، مسابقه شروع می‌شود و گیمرها باید بین چند چراغ درخشان رقابت کنند. چراغ نهایی، مسابقه را بر روی اسکله به پایان می‌رساند و در آنجا گیمرها به پرک Scouting Commander مجهز می‌شوند. این پرک تا زمانی که زنده‌اید، سرعت حرکت و ارتفاع پرش شما را افزایش می‌دهد.

4. راه‌اندازی رویدادهای عمومی Heroic

حتی اگر شما چند ساعتی هم در Destiny 2 غرق شده باشید حتما از یک رویداد عمومی نیز گذر کرده‌اید. این رویدادهای اتفاقی فرصتی را به ارمغان می‌آورد که با آن شما می‌توانید بیشتر غارت کنید.

کمی بعد از عرضه گیمرها شروع به کشف رویدادهای عمومی Heroic کردند. اگرچه دسترسی بین نوع رویدادها متفاوت است و این به شدت میزان سهم آن را افزایش می‌دهد. اگر شما به دنبال راهی سریع برای گرفتن Legendaries و Exotics هستید، این می‌تواند یک مسیر نسبتا ساده باشد.

5. مسافر مگابال را دوباره بوجود بیاورید

در Destiny اصلی توپ بنفش به قسمت مهمی از برج تبدیل شد. ساعت‌ها برای زدن این توپ دور فضا صرف شد در حالی که هیچ منفعتی برای آنان نداشت. در Destiny 2 نیز این توپ همراه با پیچ و تابی مخفی برای کسانی که می‌خواهند پازل را کامل کنند، برگشته است.

بعد از ورود به برج، از بالکن مرکزی بالا بروید. در گوشه‌ای از پلتفرم باید یک توپ بنفش براق روی یکی از جعبه‌ها باشد. به محض این که توپ به سمت غرب برج پرتاب شود، توپ‌های بیشتری به وجود می‌آید. بعد از قرار دادن چهار توپ رنگی در جایگاه، یک توپ بزرگ بوجود می‌آید که شبیه همان توپ معروف Destiny اصلی است. این یکی از سخت‌ترین رازهای Destiny 2 است پس ما پیشنهاد می‌کنیم فیلم این راز را مشاهده نمایید.

اگر شما راز دیگری پیدا کرده‌اید آن را با ما درمیان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,