destiny-expansion-rise-of-iron-poster-leaked

با برگزاری رویداد E3 و جنب و جوش گیمرها، اخبار جذاب و هیجان برانگیز بازی ها به گوش می رسد و دوست داران کنسول اکس باکس نیز در اخبار حرکت می کنند تا زمان انتشار بازی مورد علاقه خود را دریابند. حال Bungie ، کمپانی سازنده دستینی، خبر از انتشار نسخه ی جدید این بازی را داده است.

Destiny جزو یکی از موفق‌ترین بازی‌های آنلاین سال گذشته بود و بارها توانست در عرصه‌های مختلف خود را ثابت کند و نسخه جدید این بازی Rise of Iron نام دارد که به زودی منتشر خواهد شد.

دیروز تریلری از طریق یک آگهی در snapchat درز پیدا کرد که نشان می دهد نسخه جدید بازی جذاب Destiny در تاریخ ۲۰ سپتامبر ( ۳۰ شهریور) منتشر خواهد شد. توسعه دهنده این بازی در وب سایت رسمی این بازی اعلام کرده است که به صورت زنده از نسخه جدید و تریلر رسمی این بازی رونمایی خواهد کرد. در این مطلب از انتشار این بازی برای اکس باکس وان و PS4 گفته شده است ولی اشاره ای به انتشار برای اکس باکس ۳۶۰ و PS3 نشده است.

destiny-lord-saladin-1200x675

این نسخه از بازی که با نام Destiny: Rise of Iron استو براساس اطلاعات لو رفته از این نسخه، به نظر می‌رسد که داستان آن در روسیه‌ی قدیم رخ می‌دهد و به همین دلیل ماجراهای بازی در سیاره‌ی زمین رخ خواهد داد. حال باید سیاره زمین در عصرطلایی کاوش شود و نجات داده شود.

این بازی ویژگی‌های جدیدی را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد و شامل نقشه‌ها، قدرت‌ها، اسلحه های جدیدتر و دشمنان تازه می‌شود. محیط جدید و داستان جدید هیجان گیمرها را دوچندان خواهد کرد. هنوز مشخص نشده که این عنوان برای نصب نیاز به چه مقدار فضای دیسک دارد.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,