ترامپ

مشخص نیست که پیش از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور ایالات متحده، این شخص و مدیرعامل پیشین مایکروسافت چند بار یکدیگر را برای یک بحث دوستانه دعوت کرده‌اند. اما در یک سال اخیر بیل گیتس و دونالد ترامپ دو ملاقات رسمی داشته‌اند و طبق گفته‌های گیتس، این ملاقات‌ها به هیچ عنوان مفید نبودند و معمولاً نیز از بحث اصلی منحرف می‌شدند. با وینفون همراه باشید.

ویدیوی پاسخگویی بیل گیتس به سوالات در ملاقات اخیر این دو شخص در موسسه خیریه گیتس در اینترنت پخش شده است و تماشاگران از جزئیات مکالمات بزرگ‌ترین شخصیت تکنولوژیک و بشردوستانه دنیا با یکی از تاثیرگذار ترین شخصیت‌های سیاسی فعلی باخبر شدند.

متاسفانه ملاقات بیل گیتس و ترامپ نتیجه خاصی نداشت. طبق گفته‌های بیل گیتس، ترامپ برای تشخیص ویروس‌های HIV و HPV مشکل داشت. وی آمارهای عجیب و غریبی از فعالیت‌های دختر گیتس داشت و به خود به عنوان سوم شخص اشاره می‌کرد.

واکنش‌های گیتس به سخنان ترامپ با خنده‌های متوالی حضار مواجه شد که خبر از پوچی رییس جمهور ایالات متحده و البته شوخ طبعی خاص گیتس می‌داد. این ملاقات در شبکه‌های اجتماعی، به خصوص توییتر واکنش‌های جالبی داشته است.

در چند سال اخیر نام دیگر موسس مایکروسافت، پاول الن به دلیل فعالیت‌های خارج از برنامه او که شامل فعالیت‌هایی در زمینه ورزش، اهدای مبالغ بسیاری به تحقیق در زمینه مغز و البته نواختن گیتار روی صحنه می‌شود، به دفعات در اخبار مطرح شد و گیتس در این مدت روی اهداف بشردوستانه خود متمرکز بوده است. شاید پس از این ملاقات با ترامپ و پرسش و پاسخ‌های جالب این دیدار، بیل گیتس هم به فکر شغل سوم خود در زمینه طنز پردازی باشد!

منبع :

ON MSFT

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,