_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مجموعه Deus Ex ادامه خواهد داشت.

با اینکه هیچ برنامه برای ساخت نسخه بعد عنوان Deus Ex وجود ندارد اما مدیر استودیو Eidos Montreal، دیوید انفوسی اشاره کرد که این مجموعه هنوز به پایان نرسیده است.

در حال حاضر توسعه دهندگان استودیوسرشان بسیار شلوغ است و به توسعه عنوان Shadow of the Tomb Raider مشغول هستند؛ این عنوان قرار است که در تاریخ 14 سپتامبر منتشر شود. همچنین این توسعه دهندگان در حال همکاری با استودیو Crystal Dynamics برای ساخت عنوان Avengers هستند. بسیاری از طرفداران عنوان Deus Ex، این سوال ذهنشان را مشخول کرده است که آیا نسخه بعدی از مجموعه Deus Ex وجود خواهد داشت یا اینکه این مجموعه فدای عنوان Cyberpunk خواهد شد. که خوشبختانه مدیر استودیو Eidos Montreal، با انتشار خبر ادامه دار بودن این مجموعه به این سوالات جواب منفی داده است.

استودیو Eidos Montreal با انتشار توییتی به مصاحبه اخیر خود با PCGamesN اشاره کرد. در ادامه می‌توانید این توییت را مشاهده کنید:

خیلی از طرفداران و مخاطبان این مجموعه می‌خواستند از آینده و سرانجام مجموعه Deus Ex بدانند. مانند شما، همه ما در استودیو Eidos Montreal عاشق مجموعه Deus Ex هستیم.  Deus Exنمرده است و به حیات خود ادامه می‌دهد؛ من آن را تایید می‌کنم.

در مورد عنوان سومی که استودیو Eidos Montrealدرحال حاضر در حال توسعه است باید گفت که خیلی از طرفداران احتمال می‌دهند که وقایع این عنوان مربوط  به دنیای Marvel  و بر پایه مجموعه Guardians of the Galaxy خواهد بود. البته احتمال اینکه عنوان بعدی این استودیو نسخه جدید بازی Thief باشد نیز رد است به دلیل اینکه سوال گذشته مدیر این استودیو شایعاتی که در مورد ساخت نسخه پنجم عنوان Thief بود را تکذیب کرد. در حالی که استودیو Eidos Montreal جزو استودیو های بزرگ بشمار می‌آید اما ممکن است به غیر عناوین ذکر شده به عنوان دیگری مشغول نباشند؛ چرا که آقای آنفوسی در این باره می‌گوید:

ما قصد داریم برای پروژه هایی که در حال حاضر در دست داریم تمرکز کنیم و آن ها را به بهترین شکل در بیاوریم.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,