_سخت افزار پنل جدید

ترکیبی هالولنز و کیت واقعیت افزوده اپل: اولین بازی شوتر در دنیای واقعی مرزی برای خلاقیت وجود ندارد

هالولنز هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت در حال حاضر برای توسعه دهندگان در دسترس است، طبق گمانه زنی ها نسخه نهایی آن حدودا یک سال دیگر وارد بازار خواهد شد، این بازه زمانی باعث شده تا توسعه دهندگان ایده های زیادی برای استفاده از آن ارایه کنند، در آخرین اقدامات از این دست یک توسعه دهنده بسیار خلاق هدست انقلابی مایکروسافت را با کیت واقعیت افزوده اپل ترکیب کرده و نتیجه آن اولین بازی شوتر در دنیای واقعی است. به‌نظر می‌رسد رویاهای دوران کودکی در حال وقوع هستند. پس همراه ما بمانید.

مایکروسافت هالولنز و کیت واقعیت افزوده اپل دارای نقاط قوت و ضعف کاملا متفاوتی هستند، این تفاوت باعث می‌شود که با کمی خلاقیت بتوان از ترکیب دو دستگاه با یکدیگر پدیده ای کاملا نو و غنی‌تر ساخت. اکنون استودیو توسعه دهنده واقعیت مجازی Emergent توانسته چنین پروژه ای را به‌خوبی به انجام برساند، این شرکت توانسته از کیت واقعیت ترکیبی اپل که روی یک گوشی آیفون پیاده شده کنترلری با حرکات آزاد ایجاد کند، هالولنز نیز به‌عنوان ابزاری جهت تبدیل گوشی هوشمند به یک اسلحه استفاده شده است، بله کاملا درست متوجه شده اید، هالولنز و یک آیفون اولین بازی شوتر را در دنیای واقعی میسر ساخته اند.

در این بازی آیفون در نقش اسلحه کاربر ظاهر شده و هالولنز نیز به‌شکل کلاه جنگی حریف دیده می‌شود، تیراندازی هایی که توسط گوشی هوشمند انجام می‌گیرد باعث تخریب محیط پیرامون شما از پنجره هالولنز خواهد شد، چرا که نمایشگر هالولنز محل اصابت گلوله را با محیط پیرامونی شما به‌تصویر می‌کشد. شما را در ادامه به تماشای این ترکیب خلاقانه دعوت می‌کنیم:

خوشبختانه ما پیوسته در حال مشاهده خلاقیت و هنرنمایی توسعه دهندگانی هستیم که از دستگاه های امروزی استفاده ای نوین می‌کنند، با این وضعیت احتمالا زمان عرضه نسخه نهایی هالولنز شاهد بازی های بیشتری از این دست خواهیم بود. تحولات دنیای فناوری و بازی های ویدیویی را در چند سال پیش رو چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید سه شنبه 21 شهریور 1396

فقط میتونم بگم عالیه
چه شود!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,