از زمانی که مایکروسافت تایید کرده است که دستگاه های مجهز به ویندوز RT هرگز به روز رسانی نمی شوند، تعدادی از صاحبان Surface RT تصمیم گرفتند دست به کار شوند. شرکت مایکروسافت قبلا توسعه Surface RT و Windows RT را متوقف کرده است در حالی که تعداد زیادی از کاربران از این دستگاه و سیستم عامل استفاده می کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

گروهی از توسعه دهندگان موفق به اجرای ویندوز 10 روی سرفس RT شدند. این گروه با استفاده Windows Assessment و Deployment Kit، آخرین بیلد رداستون 3 را دریافت کردند و روی دستگاه مجهز به ویندوز RT نصب کردند.

Longhorn، شخصیت مشهوری که برای کارهای خود در زمینه باز کردن بوت امن برای دستگاه های ویندوز روی ARM شناخته می شود، یک پروژه جدید برای آوردن ویندوز 10 روی ARM شروع کرده است. Sam Pavlovic توسعه دهنده Partner یک عکس را منتشر کرده است که در آن سرفس RT در حال اجرای بیلد رد استون 3 ویندوز 10 است.

با این حال قبل از انتشار مراحل هک برای عموم مردم، باید کار های زیادی انجام شود. در حال حاضر درایور ها با دستگاه سازگار نیستند؛ بنابراین وای فای و حتی بلوتوث به درستی کار نمی کنند. عملکرد نیز کاملا روان نیست زیرا سرعت GPU کم است.

مایکروسافت همچنین در حال کار روی ویندوز 10 برای دستگاه های مبتنی بر ARM است و بر خلاف ویندوز RT، این سیستم عامل جدید از شبیه ساز Win32 پشتیبانی خواهد کرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، اولین دستگاه ویندوز 10 مبتنی بر ARM اواخر امسال از راه خواهد رسید.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟ آیا شما نیز یک دستگاه مبتنی بر ویندوز RT دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSLATEST

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,