هیدآکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) یک نابغه است. او در کار ساخت عناوین درخشانی نظیر Devil May Cry 3, 4 و عنوان تازه به انتشار رسیده Devil May Cry V نقش پر رنگ و بسیار مهمی ایفا کرده است که باید به آن عنوان کلاسیک Dragon`s Dogma را هم اضافه کرد که واقعا تا امروز دست کم گرفته شده. در واقع من با گفتن این موضوعات در تلاش هستم تا به شیوه‌ای به شما بگویم که ایتسونو واقعا بازی‌های بزرگ و بسیار خوبی می‌سازد که شاید بازی جدیدی در راه داشته باشد. با وینفون همراه باشید.

در واقع کارنامه بسیار درخشان و عاری از خطا و اشتباه ایتسونو باعث شده که ما به هر چیزی که رد پایی از او در آن باشد، تشنه باشیم. و اکنون هم به نظر می‌رسد که ما چیز جدیدی از وی داریم که در آینده نشان داده خواهد شد. ایتسونو در گفت و گویی در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر تعدادی تصویر جدید به اشتراک گذاشت که چند توسعه دهنده بسیار خوشحال را نشان می‌داد که در حال جشن گرفتن بودند. اما در واقع این کپشن این تصاویر بود که جذاب به نظر می‌رسید. کپشنی که هیدآکی ایتسونو در توصیف این عکس به کار برده توضیح می‌دهد که این تصویر شامل “تیم سازنده عنوان Devil May Cry V و همینطور تیم توسعه دهنده پروژه جدید” می‌شود.

موضوع قابل توجه به کار بردن لفظ پروژه جدید است. آیا منظور ایتسونو بسته الحاقی (DLC) جدیدی برای عنوان Devil May Cry V است؟ و یا این که یک بازی کاملا جدید و تازه در راه است؟ آیا قرار است Dragon`s Dogma 2 را شاهد باشیم؟ یا این که خبر از راه رسیدن نسخه جدید Rival Schools را قرار است بشنویم که ایتسونو پیش از این ادعا کرده که علاقه دارد روی آن کار کند.

هر چه که هست، ایتسونو در حال کار روی پروژه بعدی خود است که با توجه به این که مدت زمان کوتاهی از عرضه Devil May Cry V گذشته، عطش و خستگی ناپذیری وی را به خوبی به ما نشان می‌دهد. اما این طور که از شواهد پیدا است، هنوز باید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم تا دقیقا بفهمیم پروژه بعدی ایتسونو چیست. امیدواریم هر چه زودتر از آن با خبر شویم. شما هم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، همچنان با ما همراه باشید تا به محض کسب اطلاعات و جزئیات تازه در این مورد، شما را از آن با خبر کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,