به تازگی و در جریان نمایش زنده توکیوی گیم شو ویدئو گیم پلی جدیدی از عنوان Devil May Cry 5 منتشر شده است که در آن شاهد شخصیت های دیگر این عنوان همچون شخصیت دانته خواهیم بود.

در طی چند روز اخیر اطلاعات بسیاری از جمله سیستم مورد نیاز و احتمال وجود بخش چند نفره از عنوان مورد انتظار Devil May Cry 5 منتشر شده است.شما می‌توانید سیستم مورد نیاز این عنوان را از اینجا مشاهده کنید.

امروز در طی نمایش زنده‌ توکیو گیم شو (TGS 2018) شرکت کپکام (Capcom) ، شرکت سازنده این عنوان ویدئویی جدید از گیم ‌پلی عنوان Devil May Cry 5 منتشر کرد. در این ویدئو شاهد شخصیت‌ دانته و شخصیت های جدید موجود در این عنوان مانند تریش (Trish) و وی (V) هستیم.همچنین در ادامه‌ ویدئو شاهد مبارزه‌ی دانته با یکی از غول ‌های این عنوان (Boss) هستیم. شما می‌توانید ویدئو گیم پلی منتشرشده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

عنوان Devil May Cry 5 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند سال برابر با ۸ مارچ ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های  پلی ‌استیشن ۴، ایکس ‌باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی عرضه خواهد شد. هنور خیلی از اطلاعات تین عنوان منتشر نشده است ولی می‌دانیم که این عنوان دارای موجودات بسیاری برای مبارزه است که این تعداد موجودات براساس حجم بزرگ این عنوان با عقل جود در می‌آید و قابل قبول است. به محض ارائه اخبار بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

به نظر شما شخصیت دانته نسخه پنجم این مجموعه چطور است؟ آیا شما به تجربه عنوان Devil May Cry 5 علاقه دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,