شاید یکی از بزرگترین خواسته‌های کاربران به‌زودی برای ایکس باکس وان در دسترس قرار بگیرد. مدت‌هاست کاربران درخواست اشتراک گذاری فیلم‌های ضبط شده توسط ایکس باکس وان را در توییتر دارند.

اشتراک گذاری ویدیوهای ضبط شده توسط کنسول، به‌صورت مستقیم در توییتر، کاری بسیار عادی برای دارندگان پلی استیشن 4 و حتی نینتندو سوییچ است، اما مایکروسافت هنوز هم این قابلیت را به ایکس باکس وان اضافه نکرده است. البته اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر انتشار این قابلیت برای ایکس باکس وان هم منتشر شده است. با توجه به گفته‌های “جیسون بیمونت” انشتار این قابلیت به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

اوایل هفته گذشته “لری هریب” مدیر بخش برنامه‌ریزی بازی‌های مایکروسافت در توییتر خود اعلام کرده است که اخیرا قابلیت‌های جدیدی در ایکس باکس وان را تجربه کرده است که به‌زودی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت؛ اما او مستقیما اشاره نکرده که چه قابلیت‌های جدیدی اضافه شده است.

هرچند “بیمونت” اعلام کرده که این قابلیت را تجربه کرده است اما احتمالا اشتراک گذاری مستقیم ویدیوهای ضبط شده از طریق ایکس باکس وان در توییتر ابتدا برای توسعه‌دهندگان در دسترس باشد و پس از تست‌های نهایی به مرحله عمومی برسد.

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,