اکنون دیگر زمان زیادی از عرضه نسخه اولیه عنوان DiRT Rally می‌گذرد. نسخه اولیه این بازی توانست با عکس‌العمل مثبت بازی‌بازان و منتقدین رو به رو شود و مورد ستایش عده زیادی قرار بگیرد که به نظر می‌رسد برای خود کدمسترز (Codemasters) نیز موفقیت بزرگ و خوبی به حساب می‌آید. حال آن‌ها عنوان DiRT Rally 2.0 را هم معرفی کرده‌اند که اوایل سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه جزئیات بیشتری از این بازی در اختیار شما قرار می‌دهم.

این بازی با انتشار تریلری کاملا جدید و بسیار هیجان انگیز معرفی شد که به ما نشان داد دقیقا باید چه انتظاری از این بازی داشته باشیم و این بازی در چه موردی هست.

این بازی بازی‌ بازان را قادر می‌ سازد که شش منطقه که در دنیای واقعی و در سراسر آن قرار گرفته‌اند را تماشا کنند و همینطور شامل خودروهایی از فصل ۲۰۱۸ نیز خواهد بود. علاوه بر این هشت پیست رسمی WorldRX را هم در بر خواهد داشت. به جز این‌ها جزئیات امتیازات پیش خرید این بازی هم توسط سازندگان آن اعلام شده است که در ادامه برایتان شرح خواهم داد. شما با پیش خرید هر یک از نسخه‌های مختلف این بازی می‌توانید به خودروی Porsche 911 RGT مدل رالی دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، یک نسخه دیلاکس ادیشن هم برای این بازی در نظر گرفته شده که دو فصل از محتویات پس از عرضه این بازی را بازگشایی خواهد کرد، برخی خودروها را زودتر بازگشایی خواهد کرد و همینطور یک سری امتیاز و جایزه بیشتر که در اختیار کسانی که این نسخه از این بازی و نسخه‌های مختلف دیگر را پیش خرید کنند، قرار داده خواهد شد. همینطور برای ایجاد انگیزه بیشتر برای خرید این بازی و این نسخه به خصوص، سازندگان آن اعلام کرده‌اند که با پیش خرید این نسخه، می‌توانید چهار روز زودتر از عرضه جهانی به این بازی دسترسی پیدا کنید و قبل از این که بازی به طور رسمی عرضه شود، آن را تجربه کنید.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تریلر معرفی این بازی را در ادامه مشاهده کنید. DiRT Rally 2.0 قرار است در اوایل سال آینده، دقیقا در تاریخ ۷ اسفند سال جاری برابر با ۲۶ فوریه ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. تریلر معرفی این بازی را در ادامه مشاهده کنید:

منبع :

GAMINBOLT

661 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,